Lovna kinologija > Lovna kinologija

>Vas lovacki pas u Markiranju, Aportiranju itd<

<< < (13/65) > >>

skyangel:
Evo konačno da se i ja sjetio uslikati mog doktora u akciji. Friške marke od jutros na prepelice:

Zoran:

--- Citat: Jackal - 29. 08. 2008. 14:13:15 ---Vidim da ima svakojakih i jako lijepih peseka ovdje na forumu, ali o pasmini kojom se ja bavim jako malo. To je naravo mađarska vižla. Na forumu je otvorena jedna tema o ovoj pasmini i ma čak 11 postova. N slikama je moja kuja u lovu na prepelice. Samo da vidite kako je i ova pasmina lijepa, a dosta rijetka kod lovaca HR.

--- Kraj citata ---

kolega moja pasmina je ljepsa koju drzim!  :laugh: mada su skoro iste ali druge boje!
a tvoju je pravio jos posavc  :laugh:

nebrini se ja sam prvi otvorio temu o pasmini Weimaraner i to..Travanj 17, 2007 i od tada do dnas ima 25 odgovora!  :laugh:

a sta da ti kazem ovo je lovcki forum, vecini ovdje netreba  z2 oni i bez toga love ko veliki!  :laugh: :laugh:

almir:
a sta da ti kazem ovo je lovcki forum, vecini ovdje netreba  z2 oni i bez toga love ko veliki!  :laugh: :laugh:
[/quote]
šta ce nama mađarice kad imamo svoje curice d7
MAGNUM LEGENDO ljepa slikica malo si je skocko i odma je druga pjesma d4

Jackal:
Ovo nije moj pas, skinuto sa weba. Ovaj pas je u svijetu vižli nešto poput njemca čiju sliku je Viktor stavio na prethodnoj stranici.

draganco:
NKD Po imenu Goga, 10 g stara.
Na radnom mestu prosle subote.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju