Lovna kinologija > Lovna kinologija

>Vas lovacki pas u Markiranju, Aportiranju itd<

<< < (19/65) > >>

Kljunko:
 Imala sam gordon setricu iz radnog-lovnog legla, doživjela je punih 14 godina, prvih 10 provela u stanu u gradu, nikad otišla na teren osim u park. Sa deset godina smo počeli izlaziti na teren, stajala/legla u fermi ako treba i sat vremena, lijepa petlja i ne predaleka a nekon 3 godine slušala na pogled. Voda i usred zime kad led pucketa. Radila i po tragu... Ma pas za poželjeti, ona je razlog što su mi "englezi" broj 1 ali bojim se da i gordon kreće putem irca i postaje samo show pasmina..
 Želim vam puno uspješnih i ugodnih zajedničkih trenutaka!

prepelicar:
Majka steneta je takodje zivela u gradu doneta na selo posle 4 god i onda haos stvarno je uzivanje loviti sa njom ! Mada ovi siroko love i idu daleko kao da tu ima krvi i engleza videcemo za sad treniramo polako setamo po terenu !

sawa:
Anni > Munja i Beka bas impresivno izgledaju. Nisam imao prilike da Vajmarca gledam uzivo na terenu.
Reci mi da li su po nacinu rada blizi Kontinentalcima ili Englezima?

Evo i malo engleza

Drina


Soni Kumanacki

Anni:
pa kontinentalima iako se i od njih razlikuju. nesto niže nosena glava- krizani su u nastanku s krvosljednicima..

LP

sawa:
Kako bi trebali da nose glavu po radnom standardu i koliki im je radijus kretanja?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju