Streljaštvo > Lovno streljaštvo razno

Zlato u Riu

(1/5) > >>

TomTom:
Čestitam Josipe!!!
 bravooo  ludiloo

Hunter_CRO:
Svaka mu čast, čestitam, prva na ovim OI pa znatna !!!
Velesila smo u trapu :D

.44 ML:
Čestitke Josipe  zagi

baš sam gušta gledati pripetavanje

Laufer 223:
Ovo je prestresno za moje srce. Peći će se volovi u Konjščinskoj, i treba da se peku, u Riju svira Lijepa naša, Hrvatska je svjetska sila u trapu, iza nas je Italia, nema Amerike, nema Australije, nema Rusije, nema Španjolske mala Hrvatska je na krovu svijeta. Veliko bravo za Josipa Glasnovića raspucavanje na rubu infarkta, borba živaca, bio je jači pobijedio je. Sjetite se samo koliko je trap bio podcijenjen. Za OI u Londonu nije bilo novaca za Đovanijevog trenera, sramota. Sad će doći guzičari iz olimpijskog odbora da ga tapšaju, da se slikaju da obečavaju, kurčit će se i Đuro Dečak, a samo je Bandić kakav je da je svojevremeno tim dečkima kupio puške. I ti dečki su i prvaci  evrope i sad imamo ponovno zlato u trapu.na olimpijadi, može li čovjek poželjeti više. Kad je veliki Agassi bio u tenisu No1. njegov otac mu je rekao: Ja te ne priznajem dok ne doneseš zlato sa olimpijade. Mala Hrvatska ima dva zlata u trapu, dva olimpijska pobjednika, a sve postignuto svojim radom i dobrim dijelom svojim financijama. BRAVO; BRAVO!!

Orion218:
možda se počne nekim čudom i investirati i otvarait više streljana po hrvatskoj

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju