Foto, video, glazba, priče, umjetnost i PUTOPISI > Lovstvo u umjetnosti

Slike lovačkih motiva i divljači

<< < (34/34)

Mladen.M:
Pomoć i prijedlog vezano uz ovo nitko nema???

šokac:
Teško da će ti ovdje netko moći pomoći ...
Prije negdje na Forum hr. podforumi umjetnost, gobleni ...

7 rem mag:
Goblen je zaista poseban i lijep.

Goran:
Mladene mislim da  je ovo nesto delikatno i radjeno tradicionalnom metodom kineskih majstora. Tema je evropska sto bi moglo znaciti da je to neko posebno narucio. Imam nekoliko ( modernijih) poklona iz Kine koji su slicnog rada ili slike na svili i neke su vrijedne jer su posebne i teskim radom napravljene. Mislim da je to staro i skupo a uobicajeno je da se stavlja novina unutra kao jastucic iza rada. ja bi otisao popricati sa tehnickim ljudima iz Mimara muzeja oko toga jer oni imaju dosat kineskih stvarcica i mogli bi biti dobro mjesto za pocetak istrage oko vrijednosti. nekad je bilo u modi da bogati zapadni evropljani naruce takve radove i tematike iz Kine na unikatnom materijalu a u bolju cijenu jer kineska svila je jos najbolja i niko ne zna raditi s tim kao njihovi majstori. U zabranjenom Gradu u pekingu ima puno takvih radova sa istom tehnikom ali druge  i tradicionalen tematike. Nacionalni Muzej u Shangai takodje ima odlicnu kolekciju. Kod nas je to rijetko i time vise vrijedno.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju