Lovna kinologija > Moj pas.:.Moji psi

Bosanski Barak- Sejfini šampioni

<< < (2/30) > >>

SEJFO:
 Pozdrav!!
 Prvo nije uniforma već se oblačim u "tonu". ;)
Hvala na ohrabrujućim postovima!! d4
 Crna kuja ima svu "rodbinu" odličnu. Ima 16.mjeseci. z2
 jedno su šale i zafrkancije, a drugo ljubav prema psima, nadam se da ćete me više "voliti" zbog mog odnosa prema hundovima!! ;)
 Cijenim VAŠE uvaženo mišljenje al čekam Ređžu, ipak je on moj idol u ovom sportu!!
 A štenci 13 dana ............. ;D ;D
Hvala na pozitivnim mišljenjima!!!!!!

STARI AVDZIJA:
Evo i mene pa sudija se "mora"čekat ;)
Ovu gornju kuju(mekše dlake)drugi put pariš pod FAJTER VITEŽANSKI.
Ovu dolje kuju(prezentacija ko da visi na štriku)vodi u ...dobro kasnije to ali pas se zove Runjo Sokolarski.A kad dobiješ ta legla(i registruj uzgajivačnicu .........evo prijedlog OD LJUTE KRAJINE)J..o mene nema onda ni na mapi ka d dobiješ onda taj uzgoj,a štenci sad su dobri tipski čini mi se su bez zaperaka,progledavaju(nemoraš reći koliko su stari ocijenim)I sada ti stavim slike pasa gdje češ pari koju kuju a "tehnolog"zna zašto. d4
E zaboravih mužjak je u konstituciji ko momčina treba mu dlaku sredit /mekša)da ponovo izrasta a da je ne guši podlaka (popraviš)stanje kažem"caku"na P.M.

Runjo Sokolarski(otac ovih moji sad mladih ženki)izrazito oštra dlaka,dobar tip.

Fajter Vitežanski,krajnji lijevo,dječak vodič plemenjak za tu kuju barakušu"na štriku"

opet u sredini

.i ovdje radi ...glas ko u lava ..ker........ energičan ustrajan,kretanje i haski bi mu zavidio.......uostalom opradano nosi ime FAJTER..nežali puta samo ozbiljno i vidječeš "aždaha".

SEJFO:
  To majstore svaka čast!!! z10 z10 z10

Harry P.:
 teaa Sejfo, nisu ti psi nimalo loši, još malo popraviš neke stvari i to je to.  teaa Nisam htio iznositi nikakova mišljenja, čekao sam Redžu, ali mogu reći da se u potpunosti slažem sa njegovim tvrdnjama. Kako te ja nebih morao savjetovati  teaa, tu zadaću prepuštam Redži. Stoga, Redžo ti nastavi, a ti Sejf se potrudi da opravdaš onu izreku "učenik pobjedio učitelja".  rol happi rol happi

magwin:
Moraš se ti odlučiti hoćeš li ih šminkati za izložbe ili obučiti za lov.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju