Lovna kinologija > Moj pas.:.Moji psi

Bosanski Barak- Sejfini šampioni

<< < (12/30) > >>

Nermin:

--- Citat: SEJFO - 19. 03. 2009. 14:04:02 --- Iskren da budem , godi mi svako laskanje, al da ti iskreno kažem znaš da i piljar koji prodaje svoje voće uvijek pojede najbolje voćke!!! ;)
 Hoćeš li doći u VITEZ  na izložbu 9-10  da se upoznamo!!! zagi zagi

--- Kraj citata ---

Sejfo nikako neću moći to organizovati jer mi supruga ima termin za porod sredinom maja tako da ću biti spriječen. Zbog toga sam većinu aktivnosti sveo ove godine na minimum, nisam pario ni svoju barakušu jer se bojim da neću imati potrebnog vremena za odgoj štenaca... pa ćemo vidjet na godinu. S druge strane drago mi je zbog vas, drago mi je što Edvard dolazi a nadam se da će i Ibro i Bogdan i lovacp moći odvojiti vrijeme ipak je to kinološki događaj godine u BiH. Naoružajte se aparatima, pripremite mi materijala, neka pobjedi najbolji i naravno neka bude dobro druženje  zagi. rostilj

SEJFO:
Pozdrav!!!!!
Obzirom da sam ja ponosni član KK BARAK Vitez, učiniću sve, a i moje kolege da priredba bude na Evropskom nivio!!!! d4
 A POBIJEDIĆU naravno JA-obzirom da mi je skromnost vrlina!!! ;) ;) zagi  hao hao hao

SEJFO:
 Hvala Vlado!!!
 Mene su kotačili u životu kad sam imao loše hundove, a sad kad imam mercedese -nema se snage priznati!!! ref ref ref
Ma Balkan im je mali!!! ;) ;)
 Ako budem išao u BARCELONU za prvaka svijeta sa hundovima ideš sa ovim gospodinom- kao moj gost  !!! ;) ;) ;) ;D zagi
 P.S. Idemo o državnom trošku samo ćemo morati pronaći državu!!!!! hao hao

lovacpd:

--- Citat: SEJFO - 26. 03. 2009. 23:51:01 --- Mene su kotačili u životu kad sam imao loše hundove, a sad kad imam mercedese -nema se snage priznati!!! ref ref ref
Ma Balkan im je mali!!! ;) ;)
 
--- Kraj citata ---

Mozda ne mogu da pricaju o tvojim hundovima.....ostali bez daha...hehehehehe

STARI AVDZIJA:

--- Citat: Nermin - 20. 03. 2009. 10:21:09 ---
--- Citat: SEJFO - 19. 03. 2009. 14:04:02 --- Iskren da budem , godi mi svako laskanje, al da ti iskreno kažem znaš da i piljar koji prodaje svoje voće uvijek pojede najbolje voćke!!! ;)
 Hoćeš li doći u VITEZ  na izložbu 9-10  da se upoznamo!!! zagi zagi

--- Kraj citata ---

Sejfo nikako neću moći to organizovati jer mi supruga ima termin za porod sredinom maja tako da ću biti spriječen. Zbog toga sam većinu aktivnosti sveo ove godine na minimum, nisam pario ni svoju barakušu jer se bojim da neću imati potrebnog vremena za odgoj štenaca... pa ćemo vidjet na godinu. S druge strane drago mi je zbog vas, drago mi je što Edvard dolazi a nadam se da će i Ibro i Bogdan i lovacp moći odvojiti vrijeme ipak je to kinološki događaj godine u BiH. Naoružajte se aparatima, pripremite mi materijala, neka pobjedi najbolji i naravno neka bude dobro druženje  zagi. rostilj

--- Kraj citata ---
Neka pobijede(i) barak(ci) a nemoj se izvlaćit pošalji mi adresu jer sam poslao prijavnice i ibri i bogdanu iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii td itd.a ne treba zaboraviti prije na dan izložbe je utakmica........
Nego,možda Sejfo pogodi kad će prinova pa da se preciznije pripremiš hao

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju