Lovna kinologija > Moj pas.:.Moji psi

Fox Terrier

<< < (2/2)

Midian:
Pa ovde nema mnogo lovackih udruzenja tog tipa,jamarenje.Ima na severu Vojvodine a i pravo da ti kazem nemam mnogo vremena.Ja sam se ipak vise posvetio crnim ruskim terijerima.
Drzao sam ranije nemacke lovne terijere,snaucere...Nemacke lovne bih drzao opet ali sada im je potreban radni ispit da bi mogao da ucestvuje na izlozbi.
Mada sam ih jednom vodio na vojno streliste kad prolete lisica.trazio sam ih 2 sata po sumi,cuo sam neku pisku i skicanje u daljini,moguce da su je dohvatili pa se izvukla,imali su malo krvi po sebi ali nije bila njihova

nikolad:
Pozdrav ljubiteljima svih terijera!
Samo mala ispravka, ako dozvolis! Nije im potreban radni ispit da bi vodio da bi ih vodio na izlozbu.
Da bi ih vodio na radni ispit, moras prvo da ih ocenis u exterijeru(obliku), a da bi ih vodio u lov,po novom, trebali bi da imaju polozen ispit urodjenih osobina. Mada, kako ja vidim urodjeno im je mnogo toga.
   Molim te ako ti nije tesko,skeniraj pedigre svojih pasa,pa postavi da vidimo od kojih su pasa. Jako mi se dopao pas koji je lovio misa i izgled, a i volja.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju