Lovna kinologija > Moj pas.:.Moji psi

Jana

<< < (2/4) > >>

Jana:
Slazem se s tim da su bretonci pametni,ali s tim da su vjerni 100% pa i neznam bas,bretonci vole vlasnika ali bi otisli sa svakim lovcem u polje.Jer vole lov,pa ako ti s bretoncem neodes bar 1. tjedno u polje,pas poludi mentalno...Bas mi je zao sto nemam Janine slike iz polja,jer nemam digitalac...U polju bude dosta fermi,rastjerivanja,trcanja,skakanja,nestanaka  ;D ...Bile bi to dobre slike.Za vikend idemo na otok Silbu,idemo smanjiti zecju populaciju  z11 .Pozdrav svima!

Jana:
Bili smo na Silbi..14  z11 smo uhvatili  :D ...Nemam puno vremena i nazalost nema slika sa Silbe...Evo par slika iz parka:  d7 z7

SPYDER:
Koliko je stara izgleda razigrano

shaga:

--- Citat: Jana - 16. 10. 2007. 11:54:29 ---Bili smo na Silbi..14  z11 smo uhvatili 

--- Kraj citata ---
Ma Sta kazes!!! d4
Jesi li ti ijednog odstrijelilač
Jeli Jana kako radila i koliko je pasa bilo sa njomč
Ili je sve sama diglač

Jana:
Jana ima 1 godinu i 3 mjeseca...Na silbi smo bili s istarskim gonicem,i 2 eng.setera...Jana je bila malo ratoborna-neznam jel to u radu  ččč oTPRILIKE 6 ZEKICA SU PASI SAMI ULOVILI!Jana je bila odlicna i ponosim se s njom..Ona je s gonicem otisla i nije se vracala 30-ak minuta...Poslije ona dolazi sama sa  z11 u ustima... Seteri kao da nisu bili s nama...Otisli su negdi...Jana i gonic su uvik bili negdi u blizini...A zeceva ima dosta,i to onih domacih ..

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju