Lovna kinologija > Moj pas.:.Moji psi

Mali Minsterlander - Azra

<< < (2/13) > >>

HunterDon:
Baš pred sobom imam Lovački vjesnik 10/2005 u kojoj je obrađena tema o ovoj rasi lovnih pasa... Odmah na početku je velik naslov koji glasi "Pas koji sve zna"... ovo je veoma cijenjena rasa, pogotovo u zemlji podrijetla, tj. Njemačkoj... gdje je i drugi po brojnosti!

Evo i citat:

Jedan je njemački uzgajač 1976. godine, prilikom predaje šteneta mladog minsterlendera, starog samo osam tjedana, rekao: "On sve zna, samo ga morate odučiti od onog što vam ne odgovara"... ;D

Piše da osobina koja ga krasi jest svestranost; odličan aport, borba sa grabežljivcima te rad na krvnom tragu... dr.i

Pozdrav!!!

HunterDon

peca:
daji joj hranu za štenad i ad kapi što se daji djeci da nebi iskrivila noge nek ti je sretno s njom i želim ti puno odstrela ispred nje i dobra kob ako ideš sutra u lovz10

zelenko:
Kada se prvi put izvodi pas na teren, sa koliko mjeseci?

Koliko tih kapi se kapne i koliko često?

peca:
2-3kapi svaki dan a za obuku neznam pošto se ovdje kod mene ne lovi sa ptičarima

zelenko:
HunterDon hvala na informacijama i tebi peca.

Danas joj je prvi dan u mome domu i mogu vam reči da poslje jednog popodneva provedenog sa njom ja sam oduševljen, na prvi trenutak moje nepažnje izgrizla je tenisicu ali te su stare pa nema veze  happi . Fasciniralo me je kako je poslušna, svi koji su je došli vidjeti odmah se meni primiče, vidi u meni neku sigurnost. Imam fazanskog perja od prošle nedjelje, mogao bi složiti neku igračku od toga, a sutra ako odstrelim jednog ostavit ču joj krilo za igru. Mislim da bi to bilo pametno.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju