Lovna kinologija > Moj pas.:.Moji psi

mesanac vizle i NKD

<< < (11/11)

dean:

--- Citat: almir - 19. 06. 2009. 23:30:16 ---
--- Citat: Zarko - 19. 06. 2009. 23:17:18 ---Pariti ga necu sigurno,ali necu ni da dignem ruke od njega

--- Kraj citata ---

I nemoj boli te k... nabavi papire polozi IPO, B i C utakmicu i u lov
Bit če zanimljivo ako te ko pita da mu BAK zaskoči kuju  hao hao
Još kad ti sudija na smotri upiše da je u tipu pasmine  ;D
Samo se moraš odlučit koja je pasmina  ref

--- Kraj citata ---
Od kojeg psa mu predlažeš da nabavi papire... Ja najviše volim loviti sa povišenim brakom, oštrodlakim posavcem, sniženim istarcem, pa vjerujem da i meni možeš za njih nabaviti papire...

antoniog:
Ja bi tjeo papire za oštrodlakog terijera. hao hao hao hao hao hao

almir:

--- Citat: dean - 20. 06. 2009. 19:50:32 ---
--- Citat: almir - 19. 06. 2009. 23:30:16 ---
--- Citat: Zarko - 19. 06. 2009. 23:17:18 ---Pariti ga necu sigurno,ali necu ni da dignem ruke od njega

--- Kraj citata ---

I nemoj boli te k... nabavi papire polozi IPO, B i C utakmicu i u lov
Bit če zanimljivo ako te ko pita da mu BAK zaskoči kuju  hao hao
Još kad ti sudija na smotri upiše da je u tipu pasmine  ;D
Samo se moraš odlučit koja je pasmina  ref

--- Kraj citata ---
Od kojeg psa mu predlažeš da nabavi papire... Ja najviše volim loviti sa povišenim brakom, oštrodlakim posavcem, sniženim istarcem, pa vjerujem da i meni možeš za njih nabaviti papire...

--- Kraj citata ---

Ko je reo da ja mogu nabavit  d13
Evo link pa nek zove a ima i neki bran jazavčar možda je povišen pa če se nač
nešta i za tebe   happi
http://www.lovac.info/component/option,com_marketplace/page,show_ad/catid,2/adid,1382/Itemid,156/

Mislim da bi bilo najbolje da uzme dvojno, kasnije može parit šta kome treba.
Znaš kako je NKD je divlji, neče u vodu, NOD smrdi ko kuga i slabijeg je nosa od NKD, nije ni stilista neki, Vižla je nježna sva nikakva neče u gusto, Seter je predug neče aportirat, Breton je preživahan al opet u visokoj travi je nula, Prepeličar ne markira, Retrivera su odavno sj...
Posavac voli srnu, Jazavčar nevoli snijeg, Terjer je preoštar,nedaj bože da imaš malu djecu, Hanoverski krvosljednik e tek tu je sranje jer nepodnosi batinu zna se desit da se ljuti danima.

Mislim da je BAK idealna kombinacija za naše podneblje i običaje prosječnog lovca koji svakom nađe
manu ni jedan mu nije po volji a svoga nema
Ovaj možda neče ič predaleko držat če nos visoko markirat če čvrsto bit če precizan miran na pucanj i poljetanje neče potrčat za zecom i srnom ali če zato bit nenadjebiv u traženju ranjenog zeca a ako bude volje možda i krvni trag odradi, o aportiranju i radu u vodi nečemo ni govorit
Al  pesi ga opet ima manu, nema papira
Sva sreča da se to još uvjek može riješit
 Ako slučajno neko bude zvao za papire nek provjeri i dali je i čip izvađen tom psu i nek razmisli o kupovini papira ako pas nije ocjenjen i nema IPO jer če onda morat to sam odradit a to košta nekih 250 kn + članarina u KD ( U TOM SLUČAJU SE VIŠE ISPLATI KUPIT PSA SA PAPIRIMA JER SU CIJENE ISPOD CIJENE A I RECESIJA JE PA SE OČEKUJE VEČA PONUDA) a možda i neče proči IPO što me nebi čudilo jer ih pada sve više evo ja vjerujem da je ove godine palo čitavih 10 pasa mislim na HR
Mada mislim da je i u bližoj okolici slična situacija ako ne i gora


PS moram pravit ispravak netočnog navoda jer se nisam nasmijao
 hao hao hao hao hao hao hao hao hao hao hao hao hao hao hao hao

Harry P.:
 ččč happi

SEJFO:
 Bez citata!!!!.......
 Da sam MODERATOR obrisao bih temu!!!!
Sad mi kontrirajte slobodno -ne odgovaram!!!!!!!! ref ref ref ref ref ref ref

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju