Lovna kinologija > Moj pas.:.Moji psi

Moji NLT

<< < (3/5) > >>

mika:
Nikola bravo tako se ide napred

Nikola S:

--- Citat: vlada žabalj - 10. 02. 2010. 14:29:54 ---Svaka čast Nidžo,lepo si predstavio svoje pse i to hronološki.Daj malo novih snimaka.Kad ćeš u Žabalj?

--- Kraj citata ---
Bice snimaka uskoro,samo da se atar prosusi pa da mogu Dunju malo da izvedem,a u Zabalj cu verovatno sutra ako budem imao vremena,da najzad vidim Mitu i Rombu.

zabalj:
Bravo Nikola! Lepa prezentacija. Zahvalno je tebi kada padne u ruke neko štene ili pas. Ti se odmah trudiš da izvučeš što više iz njega. Za to treba i volje i znanja i talenta. Ti sve to imaš. Želim ti da napraviš uspeh sa svojim psima. Šteta što dolaziš za vreme mog radnog vremena pa nisam kući. zagi

Nikola S:

--- Citat: zabalj - 10. 02. 2010. 19:08:47 ---Bravo Nikola! Lepa prezentacija. Zahvalno je tebi kada padne u ruke neko štene ili pas. Ti se odmah trudiš da izvučeš što više iz njega. Za to treba i volje i znanja i talenta. Ti sve to imaš. Želim ti da napraviš uspeh sa svojim psima. Šteta što dolaziš za vreme mog radnog vremena pa nisam kući. zagi

--- Kraj citata ---
Hvala na lepim recima. zagi Steta sto se nemozemo uskladiti nikako sa vremenom,ali bice dana.

Fruky:
Sve mogu shvatit a ovo mi nije jasno da pojedinci podržavaju Nikolu i daju mu podršku i dižu mu rep.
Pa Nikola to nisu tvoji psi već od tih što te podržavaju i što oni tu vide lijepo i kakav talent oni spominju.
Da mene pitaš trebaš ih nabiti nogom u guzicu jer ti oni ne žele dobro.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju