Lovna kinologija > Moj pas.:.Moji psi

MOji Ostrodlaki istarci

<< < (2/7) > >>

caus:
Na slici je desni pas s gornje slike, jest ima duzu dlaku pa djeluje mehka, njegova dlaka je sasvim ok nije preostra a ni mehka, dovoljno ostra i tvrda. Pozdrav za gosp Haskica

STARI AVDZIJA:
čini mi se da smo zamjenili strane na kojima su psi ja sam komentarisao ovog sa kraćom dlakom tebi kad si se slikao sa lijeve strane a sada na slici sa desne kad se gleda taj što nema intenzivnije oranž fleke.

caus:
Aha, znaci  mislis na kerusu, ima nesto intenzivniju boju narandzasti fleka, malo je dlaka kraca ali je veoma ostra i tvrda a mislim da je kombinacija idealna ova dva tipa ostrodlakog istarca, i leglo bi trebalo biti savrseno... pozz

STARI AVDZIJA:
nikad ne očekuj previše nikad neznaš šta je u genotipu psa vidiš samo fenotip i kad poznaješ sve od ranije  jer i vrhunski uzgajivači tipuju na samo jedno vrhunsko štene a kad je više jako dobrih to je prva liga.

caus:
Mislim da ste upravo sto se toga tice, iako su im poznati svi preci. Nadam se jednom vrhunskom stencu, to i uvjek nekako ganjam, i proslo leglo moje druge kuje(koja je uginula) dobijo sam jednog extar kerica koji je otac dolazecih stenaca, taj jedan stenac ako nadmasi oca bit cu zadovoljan. pozdrav

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju