Lovna kinologija > Moj pas.:.Moji psi

Moji psi

<< < (2/3) > >>

dean:
Za moj ukus premršav i prekvadratičan, ali je tek štenac. Sve će doć na svoje mjesto, a lisa, boje, pečurka su odlične. Super pas! Dobar potencijal! Imaš na kaj biti ponosan!

Zoran:

--- Citat: dean - 19. 12. 2008. 08:19:09 ---Za moj ukus premršav i prekvadratičan, ali je tek štenac. Sve će doć na svoje mjesto, a lisa, boje, pečurka su odlične. Super pas! Dobar potencijal! Imaš na kaj biti ponosan!

--- Kraj citata ---

pa cekaj da se razvije vidis da je beba!
(koliko je star)

dean:
Kad se razvije i onda ćemo ga komentirat, kao i tebe. Sad ti sve toleriramo! hehehe  hao

lucky:

--- Citat: Zoran - 19. 12. 2008. 08:22:45 ---
--- Citat: dean - 19. 12. 2008. 08:19:09 ---Za moj ukus premršav i prekvadratičan, ali je tek štenac. Sve će doć na svoje mjesto, a lisa, boje, pečurka su odlične. Super pas! Dobar potencijal! Imaš na kaj biti ponosan!

--- Kraj citata ---

pa cekaj da se razvije vidis da je beba!
(koliko je star)

--- Kraj citata ---
Na zadnje dvije slike mu je devet mjeseci 

Zoran:

--- Citat: lucky - 19. 12. 2008. 08:36:22 ---
--- Citat: Zoran - 19. 12. 2008. 08:22:45 ---
--- Citat: dean - 19. 12. 2008. 08:19:09 ---Za moj ukus premršav i prekvadratičan, ali je tek štenac. Sve će doć na svoje mjesto, a lisa, boje, pečurka su odlične. Super pas! Dobar potencijal! Imaš na kaj biti ponosan!

--- Kraj citata ---

pa cekaj da se razvije vidis da je beba!
(koliko je star)

--- Kraj citata ---
Na zadnje dvije slike mu je devet mjeseci 

--- Kraj citata ---

ma mi bebe poznamo tako nesto, kod prvog pogleda!
e sad dami je znati sta ovaj odrasli Kinolog htjeo reci za psa koji je 9mjeseci  uf uf uf

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju