Lovna kinologija > Moj pas.:.Moji psi

vladaboxer-moji psi

<< < (5/10) > >>

vladaboxer:
Najcesce lovim ali posto sam ozenjen, ne smem da postavljam slike trofeja!  zagi
Prvo da kazem da se spisak pasa malo smanjio! Dona je poginula i nije vise medju nama, Saru od Ide sam dao drugaru, na ime stenadi koje je trebalo da uzme od Done, posto je, Dona sa mesec dana skotnosti, preskocila u boks kod Bessy i tu joj je, na zalost bio kraj! Sara treba da bude uparena sa Azisom Zlatna Greda, ali nikako da pocne da trazi! Ja uzimam prvobirano zensko stene iz te kombinacije, ostalo ostaje drugaru, takav je bio dogovor.
Njena cerka Mamba, ce nas verovatno uskoro napustiti, jer nije ispunila moja ocekivanja, tako da su sada tu Ferro i Falk-Hanibal od muzjaka i Boni i Bessy od zenki.
Bessy je uparena pod Ferrom i ako Bog da, posto ona nikako nije mogla da ostane skotna, posle visegodisnjeg lecenja, izgleda da ce konacno prijatno da me iznenadi, a nadam se da ce uskoro i Boni poceti da trazi! Iz ove prve kombinacije, ako bude srece, da se osteni, ostaje sve kod mene, a i od Boni ce ostati stene-dva, pa cemo na jesen videti na cemu smo!

vladaboxer:



vladaboxer:
Ne volim da se slikam i retko nosim fotoaparat sa sobom, ali imam nesto slika u kompu i nekoliko snimaka, ali posto je kod nas zabranjeno prikazivanje takvih snimaka, necu rizikovati sa postavljanjem istih na net!  zagi

nostromo:
Ima li u tom compu jos koja slika od Bessy? Najmanje o njoj pricas a drzis je 7 godina i to kazes da je bolesna. Nije to za nista ;).
Meni se od ovih slika sa prethodne strane ona najvise svidja pa ako ima jos koja slika a moze i rodovnik.

pozz

Lovočuvar:
Prijatelju prva liga,nemam ti šta drugo reći!Ferro i Falk mi samo potvrđuju moje razmišljanje o Arisu i toj liniji,a kažeš da su i ostali kod tebe,nešto onda moraju i vrijediti i u radu! d4 z14

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju