Lovna kinologija > Moj pas.:.Moji psi

Zane Vitežanski Buco 4mj i 20 dana prvi kontakt sa d.s.

(1/2) > >>

STARI AVDZIJA:

prvi kontakt baračića sa 4mjeseca i 2o dana starosti.Pošto nisam uspio da ga opozovem na početku a priči bliže je opasno zbog vepra sjetih se da snimim koliko je moguče zumirati.Poslije skoka adrenalina bio sam opušteniji kako sam zaključio da Buco "klikera".

kerber:
mali odlično laje gusto i glasno sad da je pred njim otpucati da padne u vatri i pola posla je napravljeno d7

STARI AVDZIJA:

--- Citat: kerber - 10. 10. 2008. 08:38:12 ---mali odlično laje gusto i glasno sad da je pred njim otpucati da padne u vatri i pola posla je napravljeno d7

--- Kraj citata ---
e sad ga pogledaš u uzg.vitežanska sa 8,5mj.a imao je u međuvremenu"malo mečenja"i tokom lovne sezone (ko nije znao mislio da se radi o več odraslom keru.)E to ti je "krv".

kerber:
imate jako impresivan uzgoj a imate i pozdrav od jednog mog kolege uzgajivača baraka iz slavonije od gospodina ivana medunića iz slavonije  d1

STARI AVDZIJA:

--- Citat: kerber - 10. 10. 2008. 23:48:16 ---imate jako impresivan uzgoj a imate i pozdrav od jednog mog kolege uzgajivača baraka iz slavonije od gospodina ivana medunića iz slavonije  d1

--- Kraj citata ---
Odpozdravljam svako dobro,neka nam nabace fotke da  vidimo fond,živio z10

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju