Streljaštvo > Natjecanja .:. Treninzi

3 memorijal Dr Nikodem Gudac

(1/2) > >>

fazan:
Lovačko društvo " Fazan " Šestine nakon dvije godine pauze ( zakon o civilnim strelištima ) ponovo organizira memorijal u čast svog pokojnog člana i velikog donatora prim.  Nikodema Gudca.
Službeni poziv je u privitku , no ugođaj na strelištu i ponuda hrane i pića ne daju se staviti na papir.
Što se tiče nagradnog fonda , bez lažne skromnosti tvrdim da je najveći u Gradu Zagrebu.
Za ekipu Foruma 5 litara i 5 voda na moj račun !

OldHunter:

--- Citat: fazan - 23. 08. 2011. 08:35:22 ---Lovačko društvo " Fazan " Šestine nakon dvije godine pauze ( zakon o civilnim strelištima ) ponovo organizira memorijal u čast svog pokojnog člana i velikog donatora prim.  Nikodema Gudca.
Službeni poziv je u privitku , no ugođaj na strelištu i ponuda hrane i pića ne daju se staviti na papir.
Što se tiče nagradnog fonda , bez lažne skromnosti tvrdim da je najveći u Gradu Zagrebu.
Za ekipu Foruma 5 litara i 5 voda na moj račun !

--- Kraj citata ---

Kao posljednji pobjednik ovog takmičenja imam samo pohvale na sve (streljanu, domačina, nagrade, ponudu jela i pila, .....).  zagi

Ako ću ikako moći - svakako ću doći !

Problem je što mi (Krapinsko-zagorska županija) taj dan imamo županijsko takmičenje za sastav ekipe na PH !
Ako se sve završi u normalno vrijeme, evo mene do vas!  d7 rostilj zagi

Mali Matek:
nadam se da će biti kao i zadnji put (ali to onda nije dobro po vas) da ćemo u 3 popodne imat već zapisane liste do 7 navečer :))

OldHunter:

--- Citat: Mali Matek - 23. 08. 2011. 10:56:52 ---nadam se da će biti kao i zadnji put (ali to onda nije dobro po vas) da ćemo u 3 popodne imat već zapisane liste do 7 navečer :))

--- Kraj citata ---
Ovaj put morati ću se pomiriti sa tim da ću učestvovati kao olimpijac (važno je učestvovati, a ne pobijediti)!  teaa zagi

Mali Matek:
 offtopic ne vidim na naslovnici portala poziv, ako mogu zamoliti modernatore da ga objave  zagi

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju