Streljaštvo > Natjecanja .:. Treninzi

DOUBLE ALPHA Long Range Liga Vrbovec 2018. - 3. kolo

<< < (4/6) > >>

roger:
Tocno  si rekao kolega, sve si rekao kako jest.
Ali si krivo shvatio prethodno postove.
Nitko tu nije grintav ni mrzovoljan.

Ovo je sport koji se i dalje kod nas razvija, a ono sto smo spomeuli kolega GT i moja malenkost su dobronamjerni komentari.

Smisao ovakvih komentara da je se uoce sitni detalji i nesavrsenosti, i ako je moguce otkloniti.

Velika prednost LR natjecanja na vrbovcu prema ostalim u HR je izricito natjecanje prema pravilima f-class koja su vec sama po sebi prilicno korektna za sve natjecatelje, jer dijele kalibre na dvije klase.

Sistem ocitavanja meta vrhunski, i rezultati su vrlo dobri.
U vrbovcu prakticki svaki metak pogadja metu, i to rezultira satisfakcijom svih natjecatelja.
 zagi

Malivaganac:
Ma nisam kolega, samo sam htio povuci paralelu dok ne krene u krivom smjeru a posli ce nam svima biti krivo hao...  u potpunosti se slazem s kolegom GT om, ali vjerujem da nitko nikom nije radio nikakve usluge i ustupke..  tko je dosao ranije zapisao se gdje je htio.. Ja sam dosao medju prvima i zapisan sam na mjesto 14 iako sam mogao biti zapisan di sam htio.. Bitno mi je pucat i tjerat zajebanciju zagi

spinnaker:
pucao si na mjestu 12, ja sam bio na 14

roger:

--- Citat: Malivaganac - 05. 10. 2018. 11:30:25 --- Ja sam dosao medju prvima i zapisan sam na mjesto 14 iako sam mogao biti zapisan di sam htio.. Bitno mi je pucat i tjerat zajebanciju zagi

--- Kraj citata ---
ja kad sam dosao sam rekao da me stavi u grupu i liniju gdje odgovara organizaotoru, odnosno kao i ti!    z10 

Malivaganac:
 hao hao hao, samo da ne moram na rostilju bit.......

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju