Streljaštvo > Natjecanja .:. Treninzi

EP 2010

<< < (2/5) > >>

GT:
Na www.fitasc.com objavljen je program 3. Evropskog prvenstva u "lovačkoj kombinaciji", Maribor
02.-04.07.2010. Prijave treba poslati do 15.04. pa molim koleg(ic)e lov(i)ce, članove HLS-a, koji se žele natjecati na ovogodišnjem EP-u da mi se jave do kraja ožujka.

Dobra kob.

danko_sinkovic@hotmail.com
ili 098 170 61 56

GT:
02.05.2010., od 09:00h, u Kunjevcima (45 15 17.06N    18 46 50.29E) uz cestu Vinkovci-Rokovci, održati ćemo dio natjecanja za izbor ekipe koja će nastupiti na 3. Evropskom prvenstvu u lovačkoj kombinaciji, Maribor 02.-04.07-2010. Tu će se gađati glinene mete u disciplinama lovački parkur i lovački trap. Poslije podne u Bokšiću kod Našica gađati će se disciplina lovačka risanica na mirne mete i trčećeg vepra.
Pravila natjecanja, pozivi, prijave... nalaze se na www.fitasc.com, a prijevod pravila na http://www.lovac.info/streljastvo/lovno-streljastvo/pravila_lovacke_kombinacije.html.
Pozivamo lovce, članove HLS-a, koji žele (o svojem trošku) nastupiti na EP-u kao članovi ekipe da dođu na to natjecanje. Šestorica najbolje plasiranih biti će članovi ekipe.
Ostali, kao i oni koji ne dođu na ovo natjecanje, mogu se prijaviti na EP kao pojedinci.
Svaki natjecatelj snosi sam sve svoje troškove.

Dobro došli i dobra kob.

Danko Sinković
danko_sinkovic@hotmail.com
098 170 61 56

Hubert.ctg:
Evo ga, i tako na vrijeme svi sve znaju  ref
Zar HLS sve ovo ni malo ne tangira  mad
Kod mene je bilo nekih negativnih trendova, pa bum ove godine ostal na prošlogodišnjoj razini, dakle Mrkopalj i Grobnik svakako, te možda još nešto malo k tome.
Uspješne kvalifikacije vam želim.  teaa
Pozdraf.  z10

GT:

--- Citat: Hubert.ctg - 15. 04. 2010. 15:08:23 ---
Kod mene je bilo nekih negativnih trendova...

--- Kraj citata ---

Je. Počel si se mutiti z kratkim.

Dobra kob.

Huntercro:
HLS ne tangira ništa gdje oni ne mogu metnit svoju guzicu. Jedini problem je što ne možeš ne europsko ako nisi član HLS, uostalom da se jede i pije vidio bi da bi sjednica IO bila u sloveniji bar da dnevnice ubiju 

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju