Streljaštvo > Natjecanja .:. Treninzi

Glasnović 3 nakon 1. dana na olimpijadi

<< < (2/2)

Jackal:
Gledao sam finale i nisam mogao vjerovati kad je komentator prije raspucavanbja izjavio da nemaju vremena za prenos, već su se prebacili na vaterpolo baš u stanci. Čovjek je u finalu i mogli su mu posvetiti malo više od 20 min prijenosa. >:(

fazan:

--- Citat: Jackal - 10. 08. 2008. 22:19:45 ---Gledao sam finale i nisam mogao vjerovati kad je komentator prije raspucavanbja izjavio da nemaju vremena za prenos, već su se prebacili na vaterpolo baš u stanci. Čovjek je u finalu i mogli su mu posvetiti malo više od 20 min prijenosa. >:(

--- Kraj citata ---
To pokazuje razinu državne televizije i odnos "velikih" i malih sportova . :tommy:

dick:
Ja čekao Pekinški dnevnik na HRT-u i gledao zbog Josipa od 22 do ponoći. Prvo sat i po o tri momčadska sporta, zatim plivači, tenisači i ne znam tko sve ne, sve neka trideseta i pedeseta mjesta... Svaka čast svim sportašima i ne podcjenjujem nikog, ali Josip za svoje PETO mjesto dobi otprilike dvije minute na kraju emisije i još kaže komentator nešto kao "ma mlad je on još, bit će to i bolje". Stvarno ima "malih" i "velikih" sportova. BRAVO JOSIPE!!!  d7 d7 d7z1 z1 z1

fulir:
papčine od novinara di su im kožulji jovanoviči i sl. jole je legenda i ponos hrvatske u pekingu svjetske televizije su mu posvetile više minuta od naših jer on je senzacija za njih a za naše je senzacija kaj nekom plivaču ne paše odjelo. ali ko imalo zna o streljaštvu meka zamisli koliko je velik bio kad je stajao na pisti između daimonda i alipova. i ipak nije ispao papak nego je svjet vidio da se moraju čuvati u londonu jer dolaze mali hrvati.

SEJFO:
 Još ga je onaj "ninđža" sudija zajebavao kod onog hica kad je promašio!!! d4

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju