Streljaštvo > Natjecanja .:. Treninzi

Kad ćemo ovak nekaj imati u lijepoj našoj...

<< < (6/7) > >>

Lazar:
ovo se zove streljana  hao sve ostalo je zajebancija  hao hao hao

Hubert.ctg:
Izgleda da nemaju "zelene", a ni Rončevića.  uf

F12:

--- Citat: Huntercro - 16. 07. 2009. 15:05:26 ---Tu kod mene u jednom selu ima strelište sa AMERICEN TRAP, karabinski staticna meta 100 m i pokretna meta divlja svinja. Sa čovjekom sam razgovaro i dao bi nam da pucamo DS i sa karabinom.
Izvolite se organizirati i napravićemo prvo prvenstvo foruma u kombinaciji. Dogovorićemo neku kotizaciju donijeti pravili i ajmo dosta priče dečki. Možemo trčećeg vepra i sa malokalibarkom kako god se dogovorimo.

Ovakvu vam ponudu do sada konkretno nitko nije dao. Imate ju na stolu predstavljenu: ajmo lovac i ekipa druženje u slavoniji, a možemo to prodastrt na dva dana recimo subotu i nedjelju, subota parcour u Vinkovcima, nedjelja Bokšić ovo ostalo pa da vidimo ko kako puca


--- Kraj citata ---
Huntercro daj ti organiziraj takvo takmićenje. Možda će nas biti samo nekoliko prve godine, a dalje vjerujem da može biti samo sve veći odaziv. Lovačka kombinacija   bl d4 ref just

Huntercro:
uz ovoliko obveza sa matičnim društvom ne pada mi napamet da sam organiziram i iznesem taj teret nizašta, jedino kaj imam u planu putem saveza da mi budemo organizatori na državnom nivou prve lovačke kombinacije po pravilima fitasc, znači 2 x parcour, 2 x trap i 2x mete od toga jedna s trčećim veprom

valdop:

--- Citat: Huntercro - 05. 08. 2009. 19:38:51 ---uz ovoliko obveza sa matičnim društvom ne pada mi napamet da sam organiziram i iznesem taj teret nizašta, jedino kaj imam u planu putem saveza da mi budemo organizatori na državnom nivou prve lovačke kombinacije po pravilima fitasc, znači 2 x parcour, 2 x trap i 2x mete od toga jedna s trčećim veprom

--- Kraj citata ---

a ko će držati šank  ččč  z10

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju