Streljaštvo > Natjecanja .:. Treninzi

lovački trap

<< < (9/10) > >>

206:
Zašto toliki negativizam?Jer se bojite neuspjeha na lovačkom trapu?

Bliži ste golubima,sporiji su,trap puške su taman i za lovaški trap
Ne treba preradivati streljane,ispred sport stava stavite betonske ploče na 11 metara od bunkera,malo smanjite brzinu mašine i pali!Kad vam se poželi sportski idete na stara stojišta i pali ponovo!

Kad opalite nekoliko rundi lovačkog vidjet čete da je to prava stvar.Na kraju krajeva smo lovci i lovački trap je puno bliži lovu nego sportski trap,a to je i svrha.

Lovac:

 d4

--- Citat: 206 - 27. 05. 2012. 07:05:58 ---Zašto toliki negativizam?Jer se bojite neuspjeha na lovačkom trapu?

Bliži ste golubima,sporiji su,trap puške su taman i za lovaški trap
Ne treba preradivati streljane,ispred sport stava stavite betonske ploče na 11 metara od bunkera,malo smanjite brzinu mašine i pali!Kad vam se poželi sportski idete na stara stojišta i pali ponovo!

Kad opalite nekoliko rundi lovačkog vidjet čete da je to prava stvar.Na kraju krajeva smo lovci i lovački trap je puno bliži lovu nego sportski trap,a to je i svrha.

--- Kraj citata ---

OldHunter:

--- Citat: smelevk - 26. 05. 2012. 22:12:21 ---Super, taman prije par godina jedva  napravili krasnu streljanu koju ćemo sada morat prepravljati a da ne pričamo o drugim udrugama koje su u istoj poziciji te naravno o strijelcima koji su nabavili trap puske koje nisu najsretnije rješenje za ovaj način takmičenja.
.................
Iskreno ideja možda i nije loša ali za neka druga vremena !!
.................

--- Kraj citata ---
Trap puške su sasvim dobre za ovu vrstu pucačine ! Istina i bog trebalo bi im maaalo skratiti kundak (na mojoj cca. 2-3 cm).
A jeste li čuli onu: "Boj ne bije ....." ! d7
Ja sam prošle godine sa svojom TRAP puškom (neadekvatnom za tu vrstu takmićenja) osvojio drugo mjesto na državnom prvenstvu u parkuru. Dali vam to nešto govori ??  teaa

Da čekamo "neka druga vremena" ?? Bolja ?? Pa onda više mene nebu, a možda i večine vas.  sor
Ta vremena su već prošla - već smo to trebali napraviti !  bravooo

Što je problem ? Približiti streljačka mjesta za 5 metara ? Nastrešnice možemo premjestiti uz minimalne troškove, a nigdje ne piše da to moramo učiniti odmah. Pa i u lovu iznad sebe nemamo nadstrešnicu !

Da ponovim svoj stav: Lovačko streljaštvo treba što vjernije dočarati uvjete koje imamo u lovu i to je bit !  zagi zagi zagi

evaeva:
Evo danas se i kod nas malo puškaralo. Na strelištu kod lovačkoga doma Ld"Fazan"B.Kovačevac održavalo se natjecanje u disciplini Trap. Prijavilo se petnaestak ekipa iz okolice Karlovca. Uz pucanje moglo se uživati i u gurmanskim delicijama koje su pripremili domaćini, bilo je tu kotlovine, gulaša i odojka a sve to dalo se dobro zaliti pivom, vinom i sokovima.
Evo i par slika.

Pepi18KA:
bio sam tamo  zagi  čini mi se da sam vidio kolegu expresicu,ako je to on,"radio" je na disciplini "zračna puška"

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju