Streljaštvo > Natjecanja .:. Treninzi

Natjecanje u gađanju sa puškom risanicom

<< < (2/10) > >>

fly:
Prije jedno mjesec dana bio sam u Cazmi i pucao na tamosnjoj streljani.Proveo sam ugodna cetiri sata isprobavajuci malo 3006, malo 223, malo 357mag, te 22lr i na kraju stisnuo sest komada na crni barut. Cini mi se da je lokacija Cazma zemljopisno idealna da se iz raznih krajeva skupimo (rezerviramo termin prije toga) i kvalitetno druzimo, a ako je i do natjecanja valjda smo se na okupljanju forumasa koje slijedi sami u stanju organizirati. Streljana je 1oom, sa dosta staza (barem petnaestak ako dobro pamtim), termini su jeftini, a od Zagreba 45min voznje.

dean:
Evo prilike fly, pa sa Bradom to organiziraj. Ja bi vam pomogao, ali ni ne znam di je to jer nisam nikad bio...

dean:
 ili moreš to isto pitati bivšeg i sadašnjeg predsjednika Povjerenstva za lovno streljaštvo
           i dobil buš isti odgovor: nema interesa:
A ta osoba je...

Hubert.ctg:

--- Citat: TOMISLAV KT - 07. 05. 2009. 08:11:38 ---Prošle godine je to već bilo malo u zalasku. 2007 se čak pucao "TROFEJ CUP" na nivou države. gdje smo čak i mi iz L.U. Vepar Kutina organizirali jrdno natjecanje (kolo). Zašto je to stalo nitko ne zna, ali u svakom slučaju bilo bi zanimljivo to opet pokrenuti.

--- Kraj citata ---
Interesantno.
Možda malo opširnije o ugaslom kup natjecanju Tomislave i tvoje glasno razmišljanje kako to opet pokrenuti.

TOMISLAV KT:
Mislim da ne bi bio probem to prganizirati, barem kod mene. Svaku subotu imamo organizrano pucanje na metu srnjaka. istina i Bog ove godine nam se sve malo otegnulo, pa nismo još imali niti međusobno natjecanje. Inače lani smo do početka odstrela srnjaka imali i međudruštveno takmičenje sa nagradama itd. Tako i za taj kup nema puno više ni priprema ni organizacije.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju