Streljaštvo > Natjecanja .:. Treninzi

Natjecanje u Kutini 2009.

<< < (10/15) > >>

oliverl:
Svima sutra mirnu ruku i puno sreće  d7

dean:
U Kutini smo bili Hubert ctg, GT, ja... Domaćini su bili Tomislav i Tihomir, dečki sjednite, 5 za organizaciju, klopu, cugu, ambijent, sigurnost... Ekipa je općenito bila super!!! Natjecalo se 10 ekipa po 3 lovca. Bilo je svakakvih rezultata... Ja sam iz ruke 2X u ništa, a sa čeke, 0, 8 i 9. Hubert je puknuo totalno neloše ali se ne sjećam rezultata... GT je ubio 5X10...  d4  z10  z1  d6 Jura 23 za krug bolji od mene, a prva njegova reakcija kad je probao pucat sa štapa je bilaa, citiram: J te B... kak se ovo njiše...  hao Prva ekipa je ubila 138 krugova od 150!!! Svi su pucali iz istog SSG-a...
Kad se sve zbroji i oduzme, vidimo se i iduće godine!  z10  z10

Hubert.ctg:
Bilo je lijepo danas na natjecanju u Kutini, a i rezultati su bili solidni.
Uspio sam sa ciljštoka pogoditi 2 puta u 9, a sa čeke sam pogodio 9,10 i 10, te tako sa 47 krugova ostvario 5. - 7. rezultat. 9 sa čeke je posljedica neoprostive greške, koja me koštala nemogučnosti raspucavanja za 2. mjesto.
Čestitke najboljim pojedincima i ekipama na postignutim rezultatima, kao i organizatorima na uspješnom natjecanju.
 ref   just

TOMISLAV KT:
Ne bih želio širiti nikakvu propagandu pa neka sudonici postave slike i komentare.  zagi zagi zagi zagi zagi zagi

TOMISLAV KT:
Eto par sličica sa dodijeljenim nagradama. Čestitke svim sudionicima i pobjednicima! d4

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju