Streljaštvo > Natjecanja .:. Treninzi

Natjecanje u streljaštvu - SD "Fazan" Topolje

<< < (3/3)

skyangel:
Evo jučer smo bili na spomenutom natjecanju. Kaj reć, kiša nas je prala sve u 16, shema streljane mi baš nije pogodovala radi vjetra jer ta shema (br. 9 ak se ne varam) uključuje ekstremno visoke golubove koji su poskakivali gore dole zbog jakog vjetra.

Prvo pohvale, LD "Zec" Oborovo je odnio doma 7 pehara, doduše svi vezani za Posavsku ligu. Jel netko kupuje možda hehe?  ;D

Kaj se tiče moje malenkosti, pucao sam kao početnik, čemu to pripisati? Nespavanju? Manjak treninga? Zajebancija? Pojma nemam. Uglavnom, ostvario sam mizeran rezultat u ligi, svega 9/15 golubova i time sam po prvi puta u ligi ostao bez ijednog pehara u finalu natjecanja. Jbg, idemo dalje.

Ne znam kako je teklo daljnje otvoreno natjecanje, no nadam se da su one bogate nagrade što su bile zaslužene sa dobrim rezultatima.

Jackal:
Sky, samo da ti obavijestim, čeka vas još jedan pehar za 3 mj. ekipno sa otvorenog natjecanja.
Kao što je Sky napisao, vrijeme je bilo u najmanju ruku grozno i uvjeti za pucanje su bili jako loši. Kada se sve zbroji, rezultati su bili poprilično dobri.

Ekipno:
1. LD "Lipa" Lipovec   55
2. LD"Fazan" Topolje  51
3. LD "Zec" Oborovo  42

Pojedinačno:

1. Biruš Davor         15
2. Hrastovec M.      13
3. Meštrović Josip    12/ 5+1
4. Šepec Matija       12/ 5+0
5. Klepec Vlado       12 / 4+2

Fair Play

1. Herceg Dean
2. Husarić Mario

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju