Streljaštvo > Natjecanja .:. Treninzi

Praktično streljaštvo-Practical shooting

<< < (3/6) > >>

enigma:

--- Citat: magwin - 08. 02. 2009. 22:59:34 ---jel to stvarno ovo što je rekao 50ae?

--- Kraj citata ---
Više manje da!! 2p
Vidi na youtube!!! 2p 2p 2p

.50AE:

--- Citat: magwin - 08. 02. 2009. 22:59:34 ---jel to stvarno ovo što je rekao 50ae?

--- Kraj citata ---

Koje?

Da pucaju ko sumanuti na kartonske i metalne mete? Da. Na prosječnom treningu ispali se 100-150 metaka.

Da u Zg postoje dva - postoje....svaki ima možda desetak članova.....mislio sam da se to ugasilo, ali eto prevario sam se.

No koliko mi se čini, njihove potvrde ne priznaju za nabavu sportskog oružja, jer nisu članovi Hrvatskog streljačkog saveza (Zakon o oružju čl. 12 st.1 t.3). Ups.

magwin:

--- Citat: .50AE - 08. 02. 2009. 23:15:00 ---
--- Citat: magwin - 08. 02. 2009. 22:59:34 ---jel to stvarno ovo što je rekao 50ae?

--- Kraj citata ---

Koje?

Da pucaju ko sumanuti na kartonske i metalne mete? Da. Na prosječnom treningu ispali se 100-150 metaka.

Da u Zg postoje dva - postoje....svaki ima možda desetak članova.....mislio sam da se to ugasilo, ali eto prevario sam se.

No koliko mi se čini, njihove potvrde ne priznaju za nabavu sportskog oružja, jer nisu članovi Hrvatskog streljačkog saveza (Zakon o oružju čl. 12 st.1 t.3). Ups.

--- Kraj citata ---


bio sam član nekih klubova ali za ovo nikad čuo!
sigurno ne biraju ni sredstva isto kao ni mete happi

shandi:
Nemoj reći da nisi nikad čuo za IPSC. A Dubravko Gvozdanović?

.50AE:
Kako drugačije nazvati pražnjenje spremnika od 15 kom u mete udaljene manje od 10 koraka u  jedva 5 sekundi????


--- Citat: shandi - 08. 02. 2009. 23:22:25 ---Nemoj reći da nisi nikad čuo za IPSC. A Dubravko Gvozdanović?

--- Kraj citata ---

Dudo "brži od sjene"  ;D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju