Streljaštvo > Natjecanja .:. Treninzi

Praktično streljaštvo-Practical shooting

<< < (5/6) > >>

SSG:
U Karlovcu smo osnovali klub za praktično streljaštvo Bastion.Trenutačno smo 7. klub u državi i održali smo 1. trening jučer.Ako ima zainteresiranih da nam se pridruže,detalji na PM

Milan Martinek:
SSG,
Sve najbolje novoosnovanom klubu BASTION.
Bilo bi odlično kada bi nam skraćene detalje iznesao u ovoj rubrici da Te svatko ne mući sa osobnim
pitanjima. Naprimjer: Kojim danom imate pucanje, koliko dodje učlanjenje i godišnja članarina.
Koji je kontakt telefon i da li si Ti predsjednik.
Pozdrav Milan.       z11

Huntercro:
evo ja probo neki dan ručno punjene sa olovnim kuglama oko 125 graina, barut rex32 i AA7 na 50 koraka u metu r50, jako jako zadovoljan, znam da sad to nema neku posebnu značajnost ali mislim da ovi pucaju otprilike na istu duljinu
 
tri metka - sva tri u meti (jednu sam grupu poslikao)
eh da pištolj je ČZm100

SSG:

--- Citat: Milan Martinek - 11. 05. 2009. 11:20:16 ---SSG,
Sve najbolje novoosnovanom klubu BASTION.
Bilo bi odlično kada bi nam skraćene detalje iznesao u ovoj rubrici da Te svatko ne mući sa osobnim
pitanjima. Naprimjer: Kojim danom imate pucanje, koliko dodje učlanjenje i godišnja članarina.
Koji je kontakt telefon i da li si Ti predsjednik.
Pozdrav Milan.       z11

--- Kraj citata ---

Treninzi kluba za praktično streljaštvo Bastion održavaju se vikendom,subotom ili nedjeljom na staroj streljani u šumi Kozjača,ispod OB Švarča u Karlovcu,ovisi o tome da li nam predsjednik radi.Kako je on zaposlenik MUP-a,mi ostali dobivamo porukom termin.On ima najviše iskustva u praktičnom streljaštvu,pa zato.Godišnja članarina iznosi 400 kuna.Ja nisam predsjednik ali sam jedan od 13 osnivača.Ako koga interesira da nam se priključi,pošaljite mi PM.

SSG:
Huntercro,ovo tvoje pucanje nema veze sa praktičnim streljaštvom.Mete nisu R50 nego izgledaju ovako

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju