Streljaštvo > Natjecanja .:. Treninzi

Sniper kup - Grobnik

<< < (6/7) > >>

spinnaker:

--- Citat: roger - 27. 09. 2016. 18:13:09 ---Interesantno, je da pravila natjecanja f-class T/R - dozvoljavaju 223 i 308 da se natjecu u istoj kategoriji - F-TR.
Nije 223 bezazlen! dapace, vrlo je konkurentan!

--- Kraj citata ---
Da, pogotovo kad puhne vjetar.  rol
Bez vjetra bi ta prica prosla,al jos nisam bio na natjecanju a da nije puhalo.

spinnaker:
Ako se ne varam, Roger je zauzeo visoko 3. mjesto na 300m.  bravooo

Pinia:
Marko?  bravooo

roger:

--- Citat: Pinia - 27. 09. 2016. 18:26:04 --- A ti Roger jesi bio isto?

--- Kraj citata ---
Ako nisam sprijecen poslom, uvijek ucestvujem!
Bijah!

Inace, ja bih preporucio svakome ko celi izostriti svoje streljacke sposobnosti, da ucetvuje u ovakvim natjecanjima.
Evo, spinnaker me pohvalio... Thanks, spin! Da nisi uletio sa kometarom, ne bih se ja hvalio rezultatom.

Moram samo napomenuti da sam na 300 metara gadjao sa Agicevom muncijom 2503 ft/ sec prosjek, 168 graina.
na 600 m, nisam imao vise toga, pa sam "improvizirao" sa bellotom, 2400 ft/sec, 168 grain. brzine su mjerene chronijem. Agiceva municija mi ima grupu oko 1/2 moa na 100 I 200, a belott, juhuhu ode na preko 2 moa na 200...

razlog tome, po meni: Bellot je OAL za 1mm kraci (mjereno sublerom I okom vidljivo), I grupe su troduple u velicini na probi... a to se onda I vidi po rezlultatu na 600. Ali bila je rijetka prilika gadjanja na 600, I to se ne propusta...  zagi

inace, za one zainteresirane, pocelo se po slicnim natjecanjima stavljati I discipline malog kalibra sa optikom, a ja bih to usporedio da ono sta mali kalibar radi na 50 I 100 metara po preciznosti, to je vrlo slicno gadjanju vecim kalibrima na 300 I 600, tako da ko je zainteresiran I ima 22LR, nema razloga da ne dodje malo isprobati vjestinu I vidjeti opremu ovih na 300 I 600. Sve u svemu, moze se uvjek nesto nauciti.

Pinia:
Radmila ima mirniju ruku na 600 nego na 300 po rezultatima.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju