Streljaštvo > Natjecanja .:. Treninzi

Vrbovec 2016

<< < (4/7) > >>

spinnaker:
evo i rezultata...

spinnaker:
i još pokoja slicica

4lovca:
Sve je to ljepo bio sam tamo samo karabin imat na nogarama u lezecem polozaju za mene nema veze sa povackim streljastvom.no podrzavam to i drago mi je da se tako nesto odrzava i da se ljudi druze bez obzira na rezultat

Pinia:
Lijepo lijepo nadam se da ću i ja doć jednom gledat a i sudjelovat ako bog da.. Nego imam dva pitanja. Vidim neki su poljepili na cijev nešto provizorno.. Šta to da je pokrije zbog sunca ili? I zašto onaj uteg (tako mi izgleda) na cijevi ili je u biti isto kao neko pokrivalo ne vidim točno na zadnjoj slici neznam dali na tvojoj pušci ili od kolege.  zagi

spinnaker:
4lovca, a gdje piše da je ovo lovno streljaštvo? Ovo natjecanje se zove dalekometno streljaštvo.
Druga stvar, zašto ne bi nogare išle na lovačku pušku? meni su uvijek montirane, i ako imam prilike uvijek ih koristim.


--- Citat: Pinia - 04. 07. 2016. 14:09:27 ---Nego imam dva pitanja. Vidim neki su poljepili na cijev nešto provizorno.. Šta to da je pokrije zbog sunca ili? I zašto onaj uteg (tako mi izgleda) na cijevi ili je u biti isto kao neko pokrivalo ne vidim točno na zadnjoj slici neznam dali na tvojoj pušci ili od kolege.  zagi

--- Kraj citata ---

Od kolege springa je, nije imao traku pa je metnuo neku vreću  hao

inače to služi da ti toplina koja isijava sa cijevi ne smeta prilikom gledanja kroz optiku.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju