Streljaštvo > Natjecanja .:. Treninzi

Vrbovec 2016

<< < (6/7) > >>

deeejan:
a vidi stvarno :)
tek sad sam te uocio kolega hs zagi

Goran:
Springa odavno nema na forumu - mora da se spremao za takmicenje ili je negdje u lovu!
je li vam bilo vruce? kako vam je sve to izgledalo- izgleda da je organizacija bila dobra ali malo takmicara.

spinnaker:
Takmičara poprilično malo. Obavijest o natjecanju je dosta "kasno" metnuta na internet. Natjecanje je dosta kasno održano, prošle godine je bilo u 5. mjesecu. Ljudi su već krenuli na godišnji odmor, neki su bili na natjecanju u Rijeci (drulov).
Šeteta što se nisu pokazivali pogodci na 600m u disciplini LRR tako da sam pucao napamet.

Malo je štekala organizacija u nekim segmentima, falilo je ljudi, al nagodinu će sigurno biti bolje.

HS, ti si onaj koji je sjedio iz mene? Onaj kojem sam se žalio na onog lika sa plinskom kočnicom na 300WM?

spinnaker:

--- Citat: Goran - 05. 07. 2016. 08:09:37 ---Springa odavno nema na forumu - mora da se spremao za takmicenje ili je negdje u lovu!
je li vam bilo vruce? kako vam je sve to izgledalo- izgleda da je organizacija bila dobra ali malo takmicara.

--- Kraj citata ---

Springo je trajno baniran sa foruma.
Vruće je bilo, pogotovo na treningu. Na tekmi su postavili šatore pa je bilo koliko toliko "ugodno".

Goran:
Nisam znao da Springo nije vise clan ovog foruma. Steta.  Nema ni Ive vise sa slikama svinja? Nije valjda i on otisao?

Satori su obavezni kod nas kao i markeri za mete koji stoej u rovu i obave poslove brzo i efektivno. kako ces drugacije znati kako ides i gdje ti zrna padaju. Mozda bude bolej iduce godine jer se vjerovatno i organizator bori sa stvarima i sve bolje priprema. Cestitike svima na ucestvovanju na takmicenju!

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju