Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Noževi

Danijelov Elmax - brušen, ne kovan

<< < (3/7) > >>

anubis:

--- Citat: danijel - 31. 05. 2016. 19:05:28 ---da sam znal da je tak dobar ostavil bi ga sebi... rol rol

--- Kraj citata ---
Si videl, a jedva sam te nagovoril ha,ha! Ma nevalja to ništa a slike su sa neta  ref

Goran:
Anubis svaka cast za rad i ideju! Nadam se da te dobro sluzi!
Danijelovi nozevi imaju jos jedan problem a to je da su zarazni!
Evo par slika da pokazu kako je moj koristen i kako radi. Za sada imam dva ali se nadam da ce kolekcija porasti cim dodjem tamo u goste.
Uz put stavljam sliku par nozeva koje imam kao i mnogo takvih i ni jedan se ne moze mjeriti radnom kvalitetom sa ovim koje je napravio Danijel. Ovaj drugi s lijeva ( na slici) je famozni japanski kvalitet i dobar je i kvalitetan ali nesto mu fali...
Ni jedan od ceterdesetak nije blizu...
Dosad su derali, kosute, rusa jelena, svinje, kozlice, zeceve, nahranili me a rade ko Hekler...
Nadam se da ce ovaj domaci proizvod postati popularniji od Vegete i zelim Danijelu sve najbolje jer postujem vjetinu rad i trud i to mi nije zao platiti.  zagi
Ovom prilikom zahvaljujem Gabri na savjetu i poklonu!

Gabro:
Gorane samo ti njih testiraj!!! zagi zagi
I u mene su dva od Danijela i teško da bih ikad mogao u dučan po lovački nož kraj takvih majstora u nas. Prošli vikend su odradili 2 srnjaka, sad se nadamo neko svinjče....

Pinia:
Upravo ga poštar donio! Savršen je hvala Danijel!  d4  zagi

Luka 94.:
Sa ovakvim noževima je vjerovatno i slanina 'slađa'.  ;D ;D  1liga

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju