Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Noževi

Ručni radovi - moji noževi

<< < (91/146) > >>

Goran:
Danijel je majstor svoje vrste i svaki proizvod koji napravi je kvalitetan- makar meni!
 Stil ( stilovi),geometrija, dizajn,izbor i izvedba linija ostrice, ergonomija, balans, material sve 5.
Prvi noz stro sam kupio je oderao par svinja i kosutu isto jutro. Raditi s alatom koji je tako galantno odmjeren i kvalitetno ostar je lako i brzo.  Ostri se lijepo i brzo. Drzanje i lezanje u ruci - perfekcija. Tolerira prljave, krvave i klizljive ruke i pokret je odmjeren i siguran. Godinama sam se nakupovao svakakvog smeca i nekoliko lijepih i upotrebljivih komada da odmah osjetim razliku. Moram isto tako reci da mi je veliko zadovoljstvo imati noz iz starog kraja koji je napravljen rukom polako i bez zurbe i gladi za profitom. To se tesko nadje ovih dana bilo gdje u svijetu.

perop:

--- Citat: tisler - 26. 04. 2016. 23:58:51 ---Prekrasni nozevi,Danijele ,impresioniran sam.

--- Kraj citata ---

  :Copy of prima: 1liga Slažem se sve ljepši od ljepšeg!  bravooo

roger:
Gorane "sve si reka u dvi rici".
Bolja preporuka ne treba!
 zagi

Goran:
Moram  reci da sam jedan od Danijelovih nozeva dobio na poklon od jednog clana ovog foruma na cemu sam mu jako zahvalan. Noz se cuva a ja mu necu ostati duzan. Ko god je ovde vidio noz morao je ga je pogledati jos jednom i odmah uzeti u ruke. To samo po sebi sve govori. Kod vidim okolo ove "umjetnike" koji mu daju savjete muka me uhvati. Nek mu Manitou dadne duz zivot, dobro oko i sigurne ruke da nastavi slaviti lov i umjetnost ( i prastari zanat) pravljenja kvalitetnih ostrica i lovackih nozeva. Kvalitet lako prelazi granice....

danijel:
Dva friška - drške su od stabilizirane bukve... ;)


Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju