Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Noževi

Ručni radovi - moji noževi

<< < (93/146) > >>

danijel:
Je,bukva je Sinina,naso ju je medu drvima za ogrijev,stabilizirao i meni prodao( masno) ...
 ;D

titanijum:
Kolega , vidim da preferiraš obradu- saten finish/ rustičan .To je lepo , zašto malo ne promeniš kombinaciju u mat / rustičan ili 
visok sjaj / saten finish.
Čisto jedna promena malo .Ja sam tako uradio na dva noža.Moje mišeljenje .Mislm da bi ispalo ekstra i da promeniš malo geometriju oštrice .
Inače noževi su jako lepi.U to nema sumnje.
Pa bih mogao da napraviš dršku od prstena raznih vrsta drveta.
Probaj .

Traper.:
titanijum, ti si car covece. d4   ;D ;D

titanijum:
Nzm , našta si mislio , ali ja volim da pomognem svojim kolegama.To je lepo.Da svi napredujemo i budemo uspešni.A ne da se razvija ljubomora medju nama.Svestan sam činjenice da nožarstvo u Srbiji i Hrvackoj je bilo u senci, dugi niz decenija i da su nas preplavili noževima , velike firme  u Evropi, i Americi.
Mi treba da razvijamo nožarstvo ovde na našim prostorima ,-da potisnemo velike firme.
Što više budemo pravili noževe - to će podstaknuti sve veći natalitet , pa će se radjati sve više muške dece , koji će voliti da imaju po jedan nož  zagi

anubis:

--- Citat: titanijum - 29. 04. 2016. 10:52:21 ---Nzm , našta si mislio , ali ja volim da pomognem svojim kolegama.To je lepo.Da svi napredujemo i budemo uspešni.A ne da se razvija ljubomora medju nama.Svestan sam činjenice da nožarstvo u Srbiji i Hrvackoj je bilo u senci, dugi niz decenija i da su nas preplavili noževima , velike firme  u Evropi, i Americi.
Mi treba da razvijamo nožarstvo ovde na našim prostorima ,-da potisnemo velike firme.
Što više budemo pravili noževe - to će podstaknuti sve veći natalitet , pa će se radjati sve više muške dece , koji će voliti da imaju po jedan nož  zagi

--- Kraj citata ---
Dobro veliš ovo za ljubomoru, jer koliko sam naćuo Danijela to već pomalo gricka kad vidi tvoje radove...a ima i razloga, stvarno si otišao stepenicu gore. Tzv.nožarska evolucija

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju