Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Noževi

Ručni radovi - moji noževi

<< < (100/146) > >>

Goran:
To je noz! Drska je fenomenalna! Svaka ti cast ali, brate, moras prodavati. zagi

ivod:
Prelijepo, gosn Haramina. Drago mi je da vas i kolega Anubis hvali u novoj Dobroj kobi.

Goran:
Imam prijatelaj u CRO koji je veliki lovac, stvarno velik lovac, sa dugogodisnjim iskustvom i puno odstrela.  Lovili smo zajedno puno razlicitih terena ranije i odradili i preko sto odstrela na tjedan za export.
Danijel mi je ljetos donio dva noza da kupim i kad ih je ovaj prijatelj vidio nije mogao vjerovati kvaliteti rada  i da je lokalno napravljen. Danijel dobio si jos jednog dobrog kupca koji ih stvarno trosi i non stop radi. Znas o kome se radi ali zadrzi  za sebe molim te. Ja inace volim radne nozeve koji nisu skupi, lako se naostre i upotrebljivi su ali ovi Danijelovi si mi stvarno legli i kvalitetom i svim ostalim. Ima puno jeftnijih ali nisu ni blizu kvalitetom. Ne cudi me da se mnogima svidjaju pogotovo skandinavski stil i geometrija. Svi koji redovno love svinje, srnjake il ijelena znaju kakve se problemi sreci sta i kako brzo treba raditi pa se nozevi lako podjele na dobre i neupotrebljive.

magwin:
Danijel, šta je ovo crno između drveta i mesinga?

danijel:

--- Citat: Goran - 19. 05. 2016. 13:48:22 ---To je noz! Drska je fenomenalna! Svaka ti cast ali, brate, moras prodavati. zagi

--- Kraj citata ---

Ma prodajem inace ali vecinom su naruceni.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju