Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Noževi

Ručni radovi - moji noževi

<< < (135/146) > >>

danijel:

--- Citat: Gabro - 12. 01. 2017. 14:57:13 ---Doduše meni se ne sviđaju ove futrole, ljepše su mi bile one kožne...

--- Kraj citata ---

Ove su zimske, halo!!?

Pinia:
Meni se sviđa kydex futrola  1liga

enigma:
Nož je svemirski zagi svaka čast autoru just just a kupcu zamjerka ;ajme di ga slikaš uz ove naranđe i kivije pa jel njemu tu mjesto zagi zagi ;D ;D)

Gabro:

--- Citat: danijel - 12. 01. 2017. 15:19:24 ---
--- Citat: Gabro - 12. 01. 2017. 14:57:13 ---Doduše meni se ne sviđaju ove futrole, ljepše su mi bile one kožne...

--- Kraj citata ---

Ove su zimske, halo!!?

--- Kraj citata ---
Ja se ispričavam šta nisam vidio treču dimenziju i očigledan razlog izrade ovih futrola  ;D ;D.
Izgledaju dosta praktične i nisu loše za vidit, daju moderan štih ali kraj onih krasnih kožnih šta si radio nemaju šanse  zagi zagi

grga33:

--- Citat: enigma - 12. 01. 2017. 16:09:10 ---Nož je svemirski zagi svaka čast autoru just just a kupcu zamjerka ;ajme di ga slikaš uz ove naranđe i kivije pa jel njemu tu mjesto zagi zagi ;D ;D)

--- Kraj citata ---
znaš što muškarci prvo naprave kad se probude (počešu se za j...), e to ovo jutro nisam napravio već nož na stol od kuhinje i što sam prvo vidio na to sam stavio nož, ali se ne brinem budem ga ja već slikao tamo gdje treba  zagi

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju