Lovna kinologija > Odgoj i školovanje lovačkih pasa

NKD FERMA

(1/2) > >>

lova2:
Nedavno sam preko prijatelja kupio kuju njemackog kratkodlakog pticara staru 2 godine od vrhunskih roditelja.covjek garantira da svu pernatu divljac kuja markira ali ja sam je pustio u loviste ali od te marke nema nista.ona divljac povuce u nos na nekih 40-50 metara (fazan,prepelica,kamenjarka),prati je i onda samo podizanje bez marke.zanima me da li tko ima nekakav savjet kako to rijesiti jer nebi zelio kuju vratiti jer prekrasno izgleda i jako je poslusna.

Gabro:
Ako ti je bitan pas sa tvrdom fermom vrati je...ili možeš provat teletakt ali triba znat i ako planiraš neki uzgoj ako ona nema urođenu fermu to je onda riskantno oće li i štenci imat. Ja bi je osobno poslao nazad  zagi zagi

leon:
A šta napravi kad dođe divljači na par metara ? Ako ona prati divljač što se kreče, je to normalno.

leon:
Može biti, da mladi pas dok je pun energije ne stoji na divljač, a kasnije kad se malo umori je sve ok. Pokušaj.

grom:
Možda je prenagla i nije s njome rađeno ništa na početku. Na dobar miris prisutne divljači MORA stati, inače ne valja. Moja je fermala sa 3 mjeseca,  sa 6 odradila grivnu 1/1.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju