Lovna kinologija > Odgoj i školovanje lovačkih pasa

Veliki problem s bretoncem!!!

(1/4) > >>

jakov16:
Imam bretonca koji je jako zaigran i iperaktivan, starog godinu i sedam mjeseci i još neće da markira. Vodimo ga s nama u lov sa starijom seterkom, ona markira fazana, on dođe i počme trkat i digne ga tako da samo šta nije udrija glavom u njega, ko da ga ne vidi. Isti dan u lovu odstrijelio sam fazana i bacio ga njemu da vidim hoće li šta napravit, kad ono on se boji fazana, dok ga nije cijelog iznjušio nije ga pušta. Sad jeli neko imao isti slučaj pa da mi kaže ili da mi neko ko se razumi da savjet, bia bi zavalan jako. Neki od starijih lovaca ovdje u mom kraju kažu da će sve to doć s verenom.

roko:
Psa nije dovoljno samo puštat u lov. E sad se postavlja pitanje koliko si radio sa psom u polju? Koliko si općenito radio sa psom? Za bretona je normalno da je jako hiperaktivan. Dali ti pas nakon što podigne divljač trči za njom ili bar radi malo na mirisu?

jakov16:
Ne trči za njom niti njuši

jakov16:
nije da se opravsavam, studiram pa nisam imao vremena da idem česo s njim u polje.

.44 ML:
ja imam sličan problem s njemicom, svi kažu treba raditi a nitko da kaže neki konkretan savjet

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju