Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Dali štite svoje UŠI

<< < (5/8) > >>

Expresica:
Decki ja sam kupio od Blasera te neke i slusalice i zastita i sve moguce u njima i mogu vam reci da su ludilo,sada cujem misa di pisa. Znaci i ja sam jedan od tih kojega je ostavila zena,voli svjezi zrak i ruca grah !

descha:
Ne razumem kako i slušalice i zaštita u isto vreme. Za "slušalice" odnosno pojačivače zvukova sam čuo davno i uvek sam se pitao kako izgleda opaliti metak iz 7x64 sa slušalicama na ušima. I ovako mi posle pucanja zuji danima u ušima. Da li postoji nekakav prekidač na slušalicama, pa kada se isključe slušalice postaju zaštita za uši.

SSG:
Ja ih koristim na strelištu i naravno kada dođem doma ženi a več je prilično kasno i po običaju sam bio jaaako žedan pa sam se osvježavao probranim vinima ;D

Expresica:

--- Citat: descha - 15. 01. 2008. 11:50:33 ---Ne razumem kako i slušalice i zaštita u isto vreme. Za "slušalice" odnosno pojačivače zvukova sam čuo davno i uvek sam se pitao kako izgleda opaliti metak iz 7x64 sa slušalicama na ušima. I ovako mi posle pucanja zuji danima u ušima. Da li postoji nekakav prekidač na slušalicama, pa kada se isključe slušalice postaju zaštita za uši.

--- Kraj citata ---
Ukljucis ih,nastelujes jacinu slusanja i cujes kao nikada do sada a onda kada dodje neki zvuk koji je jaci od sta ja znam kolilo dB one se same iskljuce na 1 sec. ili cak manje to se isto da nastelovati,to je to .

Neno:
Obavezno na streljani pucam s čepovima, u lovu mislim da stvarno nemaju mjesta osim ako si Talični Tom pa uspiješ staviti antifone i potegnuti brže od svoje sjene.

Dobru kob

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju