Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Elch odjeća

(1/2) > >>

target:
Lijep pozdrav!

Danas sam bio u kettneru u potrazi za opremom budući da uskoro kupujem sve.
Uz klasičnu ponudu Blasera i Fjallravena prije su držali Jahtijakt( imam jedan njihov komplet), ali sada po novom izbacuju Jahtijakt i drže Elch.
Kako mi je gospodin rekao, Elch je kettnerov novi brand i "trebao bi parirati kvalitetom" blaseru, ali naravno uz puno prihvatljiviju cijenu.
Dosta čitam po forumima i netu, ali nigdje nisam naisao na ovu odjecu.
Po meni je puno kvalitetnija od Jahtijakta, ali daleko od Blasera (mada zimski komplet izgleda jako kvalitetno).
Univerzalni komplet je negdje u razini Pinewooda, ali sa malo prihvatljivijom cijenom.
Cijena tog ganzjahrigen einsatza ( komplet za cijelu godinu) je nekih 1500-1600 kn.
Kakva su vaša iskustva ako ih imate, jer sam se dosta zainteresirao za ovu marku.

 Vjeran

Neno:
Ja.sam poderao jedan par jagd jeans hlača od elcha i valjda u životu nisam neki komad robe toliko iznosio

target:
Znaci preporuka :)

Trenutno sam na 50/50 pinewood ili ovo...
Pinewood nudi vise razlicitih modela i tu vidim prednosti jer nebih volio imati odjecu razlicitih proizvodaca.
Idem i u Novi Sad  za vikend, pa ako slucajno na nesta tamo naidem jos cu izvagati :D

sean86:
Novi sad štima, ali bio sam prije par godina I nisam se previse usrecio. Ponuda je ok ali su cijene u 40 kuna jeftinije vec kod nas.

target:
Vidit cu bas kad odem, ali opet sam malo po internetu gledao i ipak se vise isplati uzeti Pinewood.
U replikartu imaju dobre popuste na gotovinu, pa bi za cijenu elch kompleta mogao uzeti i Pinewood flis zajedno sa kompletom.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju