Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

hlače

(1/3) > >>

leechan:
Zanima me jel ko ima iskustva sa hlačama koje do iznad koljena imaju nogavice od najlona i da li kad se smoče šušte kad se ide kroz visoku travi. inače stavio bi ih u gumene čizme tako da nogavice ne bi žuljale jedna o drugu

PinzHunter:

--- Citat: leechan - 07. 06. 2008. 14:27:27 ---Zanima me jel ko ima iskustva sa hlačama koje do iznad koljena imaju nogavice od najlona i da li kad se smoče šušte kad se ide kroz visoku travi. inače stavio bi ih u gumene čizme tako da nogavice ne bi žuljale jedna o drugu

--- Kraj citata ---

imao sa iskustva sa prilicno mnogo hlaca. Ako ih stavis u cizme da ne suste a budes prolazio kroz travu li bude kisa, onda ce ti se voda salijevati niz hlace pa u cizme.Sto znaci mokre noge uvjek.Ako takve hlace onda obavezno po cizmama. Nema tog materijala da bar malo nesusti.Neki su bolji neki ne, ali 100% nema nista. d4

Expresica:
Ja sam ove godine nabavio neke sto su iznutra najloske ,gumene ili tako nesto slicno neki G 1000 materijal,najbolje do sada i ne cuju se.
Pinz ima pravo ako uzimas takove hlace moras gledati da su dolje dosta siroke da ih mozes preko cizama navuci inace poplava.

PinzHunter:

--- Citat: Expresica - 07. 06. 2008. 16:05:09 ---Ja sam ove godine nabavio neke sto su iznutra najloske ,gumene ili tako nesto slicno neki G 1000 materijal,najbolje do sada i ne cuju se.
Pinz ima pravo ako uzimas takove hlace moras gledati da su dolje dosta siroke da ih mozes preko cizama navuci inace poplava.

--- Kraj citata ---

U pravu si. Za iste hlace sam cuo da su dobre.Nisam ih imao priliku probati. Fjällräven ima takve u programu.Jos kad ih namazes sa pcelinjim voskom (i parafinom) nemogu se cak ni tako brzo isprljati.pokvasiti nikako. d4

Expresica:
Mislim da je bas to ta marka,malo su teze nego obicno,evo i slika:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju