Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Hrvatska lovačka odjeća svjetskog dizajna i hrvatske cijene

<< < (2/2)

Lazar:
pa ima i jeftine kvalitetne lovacke garderobe, ako ce se pravit nesto sa membranom treba i nju prvo kupit a ona je prilicno skupa ako bi se koristila gore tex membrana diglo bi cijenu proizvoda na blaserov nivo, za sve bez membrane je hrvatska preskupa za garderobu i nemoze konkurisat

Neno:
Mislim da jednom Varteksu ne bi bio apsolutno nikakav problem napraviti jaknu koja po dizajnu parira Blaseru a što se kvalitete tiče Boss odijelo mi je popustilo na šavu između nogu što mi se s Varteksom nije desilo.

Materijali su danas jeftini (čitaj sve made in riža), membrane tipa Goretex imaju jeftinije slternative tipa Sympatex, .... i ako neko ima smisla može složiti hlače -jaknu za ispod 1500 Kn, a s tom cijenom i pristojnom kvalitetom ja bi kupio hrvatsko.

Lazar:
probo sam svasta al goretex membrana je van konkurencije posto je skupa a i nemoze je kupit svako jer ko je hoce mora da sije kvalitet koje goretex postavlja zato i svi veliki proizvodjaci izmisljaju i prave sopstvene membrane , ko hoce u neki biznis najbolje narucit kontejner lovacke garderobe u bangladesu , djeca to tamo dobro i kvalitetno sasiju  dr.i

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju