Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Reflektirajuči prsluci za lov

<< < (6/12) > >>

Expresica:

--- Citat: REDZO - 15. 12. 2008. 16:32:38 ---prsluci i trake pametna stvar.Expresica,nisam naišao na ove ogrlice reflektujuče za pse i kontam da je to jako pametno da pas nosi,neki krkan mi je na seoskom putu autom ubio vrhunskog psa koji se vračao  iz gona a več je pao mrak,možda,možda bi ipak pomogla reflektujuča ogrlica pa da krkan smanji brzinu i prikoći.Psa nažalost nisam stigao izvježbati da izbjegava auto(razviti bezuslovni refleks po principu"ide auto slijedi bol sklanjaj se"
Gdje nabaviti ovakvu ogrlicu i koje su cijene. :smil4226ce1d491b5:

--- Kraj citata ---
Ove godine izaslo u Frankoniji ali jako tesko dobiti,imaju malu bateriju u sebi sa salterom,mogu da svjetle i da blinkaju,prava stvar kosta negdje oko 25 eura.

Zoran:

--- Citat: REDZO - 15. 12. 2008. 16:32:38 ---prsluci i trake pametna stvar.Expresica,nisam naišao na ove ogrlice reflektujuče za pse i kontam da je to jako pametno da pas nosi,neki krkan mi je na seoskom putu autom ubio vrhunskog psa koji se vračao  iz gona a več je pao mrak,možda,možda bi ipak pomogla reflektujuča ogrlica pa da krkan smanji brzinu i prikoći.Psa nažalost nisam stigao izvježbati da izbjegava auto(razviti bezuslovni refleks po principu"ide auto slijedi bol sklanjaj se"
Gdje nabaviti ovakvu ogrlicu i koje su cijene. :smil4226ce1d491b5:

--- Kraj citata ---

donesem ti ja koliko ti treba ?
samo nije ovakva koja svjetli (na baterije)  zagi

STARI AVDZIJA:
J..o baterije pa da divljač bježi i narod da misli da su prikaze hao  samo da reflektuje na farove ako bi ker izišao na cestu ,meni Erp pogino ispod Huma više S-a iznad Principa gore putem za G.V.možeš mislit uf

Zoran:

--- Citat: REDZO - 15. 12. 2008. 16:45:51 ---J..o baterije pa da divljač bježi i narod da misli da su prikaze hao  samo da reflektuje na farove ako bi ker izišao na cestu ,meni Erp pogino ispod Huma više S-a iznad Principa gore putem za G.V.možeš mislit uf

--- Kraj citata ---

nema veze to sa cestom redzo...
moja kuja nosi ovo kad ode malo u setnju;



STARI AVDZIJA:
svakako i donese nešto ;) just

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju