Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Sesir glavu krasi a cizma je cuva

(1/32) > >>

MAUZ:
Sta vise reci... To je istina! Ja sam probao razne i najbolje su mu najjevtinije, kostaju oko 60 kuna! Ne kidaju se, lake za odrzavanje, a nije steta ih ni baciti! Moje traju po godinu dana!

Nikola:
Joj MAUZ, ja imao takve jeftine. Nikad više. EM su tvrde pa si nabijem pete, pa me boli kičma, a da nepričam koliko sam se puta ukočio od hladnoče u njima na štandu.

MAUZ:
Mislim da ne pricamo o istim  ;D
Drugi vazan detalj je carapa! Carape su mi od prirodne vune, hvala bogu, dvije zive bake, pa ima ko da strika. Vuna niti grije niti hladi, samo ocuvava tjelesnu temparaturu i upija jako puno vlage. Zato ih nosim i ljeti i zimi... Zbilja sam zadovoljan!

SPYDER:
Ja isto nisam baš za one najjeftinije, kad sam krenuo stažirat nosio sam ih i što kaže Nikola po zimi je gadno i sa petorim čarapama,
 ;D

MAUZ:
Ne znam koje ste nosili, ja nosim Tigar - Pirot (imam 2 para - sa podstavom i bez) i zadovoljan sam sasvim! Nisu one bas najjevtinije, imaju i neke rumunske. Drugar je kupio Aigle i nakon mjesec dana ih je probusio. Tih 100 E ne moze prezaliti!
NEgo, cini mi se da sam u Zadru u Pevecu zapazi Aigle za oko 400 kn. Jeli to moguceč

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju