Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Vijetnamka m65

<< < (4/25) > >>

stipe_zg:
ovo sto si stavio PinzHunter mi deluje kao kopija uloska stvarno kad je rec o kvalitetu odmah se provali razlika ali dobro je da postoje i jedni drugi pa ko ima para nek kupuje originale ,a ko nema nek kupuje kopije ,  medjutim ne trba zaboraviti onu staru " Nisam bogat da kupujem jeftino"

PinzHunter:

--- Citat: stipe_zg - 05. 06. 2008. 00:21:45 ---ovo sto si stavio PinzHunter mi deluje kao kopija uloska stvarno kad je rec o kvalitetu odmah se provali razlika ali dobro je da postoje i jedni drugi pa ko ima para nek kupuje originale ,a ko nema nek kupuje kopije ,  medjutim ne trba zaboraviti onu staru " Nisam bogat da kupujem jeftino"

--- Kraj citata ---

jesu obje kopije ili samo ulozak? firma koja dila sa ovim stvarima je u njemackoj, a sva roba im dolazi iz USA.Bar tako kazu i stvari im se mogu kupiti po NATO-Shop-ovima.

Pitam jer nisam nikad imao ovu jaknu i neznam kakav je original.

stipe_zg:
Pazi svi ce ti reci da je samo Alfa original ali kolko je meni poznato i mnoge druge firme su  radile "originale" ali najbolje su se pokazale alfine koje su kao sto rekoh i najskuplje ovaj ulozak mi deluje stvarno kao kopija ali sto se tice jakne pored toga sto treba da  prati model M65 treba da bude od odgovarajuceg materijala koji je drugacije impregniran i kad ga uzmes u ruku trebalo bi da ti deluje  cvrsto ,a pored toga mislim da je alfa od mesavine ,a druge ili od  pamuka ili od sintetike

oliverl:
Dečki hvala na linkovima, pogledao sam na armyshopu, ali što nije original alphina podstava koja se može nositi i samostalno kada se okrene i džepovi dođu prema naprijed, rukavi imaju suženje na kraju?!

gardista:

--- Citat: stipe_zg - 05. 06. 2008. 09:49:36 ---Pazi svi ce ti reci da je samo Alfa original ali kolko je meni poznato i mnoge druge firme su  radile "originale" ali najbolje su se pokazale alfine koje su kao sto rekoh i najskuplje ovaj ulozak mi deluje stvarno kao kopija ali sto se tice jakne pored toga sto treba da  prati model M65 treba da bude od odgovarajuceg materijala koji je drugacije impregniran i kad ga uzmes u ruku trebalo bi da ti deluje  cvrsto ,a pored toga mislim da je alfa od mesavine ,a druge ili od  pamuka ili od sintetike

--- Kraj citata ---
stare alfe su bile od cistog pamuka, ima kuci jednu ko sto rekog 25 godina staru, i gladak je materijal kao šatorsko krilo, po meni bolji od danasnjih koje su od 35%pamuka i 65% sintetike, pa ima onaj karakteristican "cupavi" izgled, i kopije su otprilike u tom odnosu materijala, mada fali ono "malo"....

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju