Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Vijetnamka m65

<< < (15/25) > >>

SEJFO:
 OH kako bi ja volio da imam novog ÐŽIPA.  Puške renomiranih proizvođača, 3000.Eura penziju, al mi se nešto ne da!!!!!!!
 Ne  jebite muhe  pitajte one lovce što nose vojne uniforme da li bi voljeli imati original vijetnamku!!!!
Dosta ljudi samo preživljava!!!  ččč ččč

 P.S. Kupio Hase novu vijetnamku i vadi Husi mast, a ovaj ga mrtav hladan pita:
 Bil mi dao STARU da ti je navučem!!!! ;) zagi

sandro derventa:

--- Citat: SEJFO - 25. 03. 2009. 14:04:06 --- OH kako bi ja volio da imam novog ÐŽIPA.  Puške renomiranih proizvođača, 3000.Eura penziju, al mi se nešto ne da!!!!!!!
 Ne  jebite muhe  pitajte one lovce što nose vojne uniforme da li bi voljeli imati original vijetnamku!!!!
Dosta ljudi samo preživljava!!!  ččč ččč

 P.S. Kupio Hase novu vijetnamku i vadi Husi mast, a ovaj ga mrtav hladan pita:
 Bil mi dao STARU da ti je navučem!!!! ;) zagi
/quote]

Ma u pravu je Sejfo vecina nas lovaca krpi kraj sa krajem,ne kazem da lov nije za one koji imaju pare recete,ali smatram da i treba prosjecnom lovcu dati sansu dalovi.Htio sam reci da ta vijetnamka sasvim odgovara kao lovacka jakna i nije ju sramota nositi.I ja ponekad nosim maskirno odijelo ali naravno bez ikakvih vojnih oznaka.
--- Kraj citata ---

Antezg:
Neznam kakva bi jakna mogla biti bolja za pogon od originalne vijetnamke- moja godinama dere kupinu i crni trn i praktički se niti jedna nit nije izvukla,neznam koja original lovačka jakna bi to izdržala. Naravno da nije za parade i svečana događanja, ali za neke stvari je nezamijenjiva.

Baki:

--- Citat: SEJFO - 25. 03. 2009. 14:04:06 --- OH kako bi ja volio da imam novog ÐŽIPA.  Puške renomiranih proizvođača, 3000.Eura penziju, al mi se nešto ne da!!!!!!!
 Ne  jebite muhe  pitajte one lovce što nose vojne uniforme da li bi voljeli imati original vijetnamku!!!!
Dosta ljudi samo preživljava!!!  ččč ččč

 P.S. Kupio Hase novu vijetnamku i vadi Husi mast, a ovaj ga mrtav hladan pita:
 Bil mi dao STARU da ti je navučem!!!! ;) zagi

--- Kraj citata ---

Dobro Sejfo kaze znam dosta lovaca iz mog udruzenja koji jedva krpe kraj sa krajem i oblace jakne kakve imaju.

Antezg:
Istina-bolja je i maskirna nego npr. plava radnička odora

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju