Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Vijetnamka m65

<< < (17/25) > >>

grom:
Vijetnamka je zakon!! Ili kvalitetna spitfire jakna u lovačkoj zelenoj boji je za mene prva liga, lagana i topla, jos ako joj postava nije tanka i narančasta!!

Macak:

--- Citat: krilaš - 26. 03. 2009. 12:49:30 ---

Ja ne delim to mišljenje da je bolja vojno maskirna uniforma od civilne, pokaza ću vam i zasto.
Ova fotografija je iz jednih lovačkih novina a slikano je u jednij danas samostalnom drzavom a nekada jedna od republika SFRJ.

Ovi ljudi mi više liče na neku vojnu ili paravojnu formaciju koja je usput odstrelila ovog Srndaća.

Ja sam kao i 95% prisutnih na ovom ili bilo kom forumu odslužio vojni rok,neki su silom ili milom bili i učesnici u nekom ili svim nedača koje je zadesio vač moj naš narod i svi smo jedva čekarli da završimo vojni roki ili da se rat završi da skinemo te odvratnr uniforme.
Kad ono gle čuda  volne uniforme se tihi  ušetaše među lovce sa sve obeležjima.
Meni je lov opuštanju ,uživanje,a ove vojne uniforme podsečajun me na 12 meseci koji sam proveo kao u zatvoru,na komandu jedi,spavaj,radi zabavljaj se i znate ko je služio vojsku kako je to.

Pozdrav i nemojte mi šta zameriti ali zar lov i uzitak koji doživlavamo dok smo u njemu ne zaslužuje malo žrtve da se odužimo makar pristojnom odećom.

Goran Krilaš

--- Kraj citata ---

Ta mi slika vise lici kao negdje na bojistu nego u lovu ččč. M 65 je ok, ako je lovacki zelena, sve ostalo nije moj ukus i smatram da se nebi trebalo nositi.

Zoran:
imali ova slika se naruciti u poster formatu (ili tapeti) , ja bi je iznad kreveta....  telll

uvoje neki lov bio sigurno u oci uSKRSA pa su vako šarani  rol rol rol rol

valdop:

--- Citat: Zoran - 26. 04. 2009. 19:48:50 ---imali ova slika se naruciti u poster formatu (ili tapeti) , ja bi je iznad kreveta....  telll

--- Kraj citata ---

čijeg ?

sandro derventa:
Ja znam i gdje je slikano i gdje je ova slika bila postavljena,mislim u kom casopisu,a na slici su lovci iz Srbije u gostima u Bratuncu mjestu u Republici Srpskoj.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju