Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Zimske rukavice za lov

<< < (2/5) > >>

evaeva:
Meni se jednom desilo za vrijeme lova na patke da sam zaboravio rukavice a vani bilo -18 (bez komentara), od tada ih nosim i ljeti u ribolov, vragu ne trebalo hao.
 

VEThunter:
Imam neoprenske, ali ne ronilačke, nego baš lovačke - imaju mogućnost "svlačenja" palca, kažiprsta i srednjaka. Nemaju baš neki grip (istina, bolje od vunenih), ali po pitanju topline, moram reći da sam puno zadovoljniji vunenim rukavicama. Pogotovo jednim modelom koji ima onako preklopne sve prste, a na dlanu brušenu kožu tako da je ta jedina mana vune na taj način otklonjena.
Neoprenske koristim i ljeti zbog komaraca pošto nisam pobornik repelenata.

Pozdrav  d1

Nosler:
Ja koristim obicne kozne rukavice dobro impregnirane sa nivea kremom..ne mogu se pozaliti! d4

magwin:

Da li je netko probao ronilačke neoprenske rukavice zimi u lovu, kažu da dobro griju i da lovac ima dobar osjet prstima prilikom okidanja.
[/quote]


koristim slične ronilačke i odlične su.tanke,spretne a "rade".

Sale Zr:
Nisu baš idealne, nekako mi je čudan osećaj u njima, oznoji se ruka pa je onda malo hladno, ali je svakako mnogo bolje nego da ih nemam...oslobodim kažiprst i palac i pucam bez problema. A ovo je inače neoprenski model za ribolovce

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju