Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Oprema i Odjeća i obuća

Kamera za pušku

<< < (2/2)

deeejan:
mislim da se to narihta tak da nis ne smeta, puska i optika, prilikom snimanja.
ne znam ni ja iz vlastitog iskustva, ali gledajuci snimke sa kamera namontiranih na oruzje, nisu me se dojmile.
mozda je i do same kvalitete kamere... ččč

lovac_se_ne_postaje:
a vjerovatno i kvaliteta kamere nesto odnosi zato bih si uzeo Go Pro Hero 6, ali mislim da vecinu odnosi trzaj puske.

leon:
Ne volim ni ja kamere na oružju, ne valja to...

lovac_se_ne_postaje:
Leone, i meni se kamere bas ne svidaju. ali vise mi je zbog nekih situaija sta mi ljudi ne vjeruju da sam nesto vidio. ovako imam dokaz ali onda lovacke price gube smisao  z30

Nikola:
Treba izbjegavati jeftine kamere, recimo do 50 USD, a koje imaju oznake HD ili 4K, sto ustvari nije. Na Youtube imas dosta snimaka i recenzija alternativa koje su jeftinije od GoPro, jer se velika većina slaze da je GoPro  odlican ali skup. Nekako mi se cini da velika vecina uzima kamere firme SJCAM, modeli 5000, 5000+, S6 i S7. Cijene su im od 70-150 dolara.
JA sam nedavno na gearbest. com kupio neku HD, i nisam bio prezadovoljan u lovu s njom, platio na nekom ekstra popustu 25 USD. Poklonio nećaku koji se malo vozi na biciklu i na ATV.
Slijedecu koju uzimam je SJCAM ili Akaso  EK7000.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju