Optike i nosači > Optike

Burris optika

<< < (2/14) > >>

kalnik:

--- Citat: Bodul - 04. 02. 2008. 14:10:26 ---Ima li netko osobnih iskustava sa optikom Burris Euro Diamond 1-4X24.
Dali je netko vidio gdje se u HR može kupiti ova optika.

--- Kraj citata ---
Prema oglasu u posljednjem broju LV, firma INDUCHEM d.o.o.iz Zagreba u prodajnom programu nudi optike BURRIS. Tel: 01/ 4660 440. Mene isto zanima 1-4x24.

Lazar:
burris nije losa optika, ako ga dobijes po cijenam kakve su u usa slobodno uzmi neces se pokajat mada su u evropi cijene daleko vece i tu dobijes za 100€ vise i meoptu Meostar R1 1 - 4 x 22 RD koja je daleko,daleko bolja , cak mislim da meopta sa ovom optikom slobodno moze da konkurise sa ona 4 velika imena

kalnik:
Čitam kak hvališ Meoptu. Fakat jest dobra optika, za te novce, ali baš ovu koju spominješ sam jednnom prije godinu dana , držao u ruci u Lovcu u Teslinoj. I razočarao se. Rubovi vidnog polja se u ciljanju nepopravljivo deformiraju, tako da sam inatoč zaista dobroj cijeni definitivno odustao oc Meopte u 1-4x22 povečanju.A druga priča je sa Kahlesom CSX 1,1-4x24 sa C-DOT končanicom. I druge pare ;D Isprike za offtopic

Lazar:
onda si 100% drzo u rukama neku sa fabrickom greskom

kalnik:
I to što kažeš. Prodali bi nam i vraga, samo da se riješe, ako je sa greškom. A za Meoptu sam čuo, pogotovo za optike sa većim povečanjima, da vrijede novaca.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju