Optike i nosači > Optike

Deon MARCH optike (Japan)

(1/37) > >>

vepar007:
Pogledajte ovo.
Zoom-faktor je x10! Ali i cijene su paprene....
Navodno vrhunski japanski proizvod, samo 12 komada se proizvodi svaki tjedan!


1-10 x 24:                      1961€ (model "Tactical" 3085€)

2,5-25 x 42:                   2516€ (model "Tactical" 2610€ - 3367€)

5-32 x 52BR:                  3064€ - 3309€ (model "Tactical" 3367€ - 3944€)

10-60 x 52BR:                3064€ - 3309€ (model "Tactical" 3367€ - 3944€)


zhrvoje:
Zanimljivo...Do sada nisam jos cuo niti za ovu marku, niti za zoomx10...

perop:

 teaa
Za sada najbolje optike na svijetu imaju zoom 40% veći od Z6 a od npr. Zeissa 2.5 puta.  Dolaskom ovih optika su se pomaknule granice u lovu i benchrest streljaštvu.  d1 Planule su kao požar a u svijetu vlada ogroman interes za njima. Nešto kao i s Z6 kada se pojavio natržištu.
 zagi

Lazar:
ima njih vec poduze, al da su bas planule neznam gdje u njemackoj ih niko nece , u lovackim krugovima nepredstavljaju nikakkvu ulogu a u sportu vrijeme ce pokazat mislim da ce tajno nestat sa njemackog trzista isto tako tajno ko sto su se pojavili

perop:


--- Citat: Lazar - 18. 04. 2010. 15:02:02 ---ima njih vec poduze, al da su bas planule neznam gdje u njemackoj ih niko nece , u lovackim krugovima nepredstavljaju nikakkvu ulogu a u sportu vrijeme ce pokazat mislim da ce tajno nestat sa njemackog trzista isto tako tajno ko sto su se pojavili

--- Kraj citata ---

 teaa
Ljudi su ihveć testirali (forumaši) pa oni mogu potvrditi da je istina  ovo što ja kažem. Promovirale su se na ovogodišnjem Shoot show 2010.Pogledaj: youtube Jim Kelbly,s interwiew - Shoot show 2010.
Još ne predstavljaju nikakvu ulogu u lovu jer ih se radi samo malen broj (kolega je to napomenuo 12 na tjedan) pa odabrani teško mogu doći do njih.  Neuporedivo su bolje od bilo koje europske ili USA optike ma što mi pisali ili tvrdili. Lazare ova optika sigurno neće nestati. Onaj tko je prvi proizveo desetorostruki zoom ostaje zapisan u povijesti optike. Može se jedino dogoditi da "Deon March Optic" kupi neki gigant da ubije konkurenciju ali i to će biti kratkog vijeka. Ovo su potvrdili i svijetski optički autoriteti. Cijena im je dosta visoka ali ovo i jest nadprosječna optika. Standardi su se puno povećali priznali mi to ili ne. Europa će trebati dosta poraditi na tome da povrati primat u svijetu optike.
 z10

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju