Optike i nosači > Optike

Kupnja optike za mk

(1/2) > >>

zloocko:
Pozz..kupio mk 22lr i sad mi treba optika a novu bih i ne bih dao vise od1000 kn.Gledao sam Gamo 6x40 pa Niko Stirling 3-9x40 i Norconia 3-9x40 e sad me zanima koji je najbolji izbor?Ako ima pametnijih od mene da sta kaze koja je najbolja od ovih?Znam da su lose ali takva je financijska situacija !

drazenx:
Uzeo kolega za 22wmr i zadovoljan https://www.optics-trade.eu/hr/riflescopes/shopby/manufacturer-hawke.html vidi koja cijena ti odgovara zagi

tyrol:
...naravno proučiti duljinu optike i visinu nosača koji budu naručivani, da nebi "zasmetao" zadnji nišan zbog preniskih nosača kod montaže optike "većeg" objektiva....(ako imaš mehaničke nišane na MK)

zloocko:
Nema nisane jer je to CZ 455 scaut sinteticki kundak.

leon:
Ne treba nešto skupo za mk. Uzmi 4x32 ili variabel x32. Preveliki ne paše na to pušku. Imaš Tasco, Busnell, itd.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju